Martina Babická

grafička, evenťačka, fotografka

Martina umí spoustu věcí :) Vystudovala grafický design, takže nejenom, že pro vás celý event zorganizuje, ale k tomu připraví veškeré materiály či letáky, a ještě vám event profesionálně nafotí. Taková naše marketingová superžena. :)


Klára Klapi Mouchová

Facebook, Instagram specialistka

Klárka marketingově vyrostla v reklamní agentuře Symbio, kde pomohla založit oddělení zaměřené na sociální sítě. Po odchodu jí tato láska "k sockám" již zůstala. Věnuje se jak tvorbě obsahu, tak i kompletní správě reklam.

Radim Hasalík

specialista online marketingu

Radim je pro vás ten pravý, pokud se potřebujete naučit plavat v online prostředí a vyhovuje vám jeho ryze analytický přístup k problémům. Děláte nový web? Potřebujete pomoci nastavit PPC, Google Analytics, Radim vám s tímto vším pomůže. :)

Denislava Drbohlavová

Instagram specialistka

Denisa věnuje Instagramu skoro veškerý svůj čas, proto moc dobře ví, co vaši sledující chtějí a jak oslovit další potencionální followers. Sleduje trendy, píše blog a nově dělá podcasty pro vaši lepší informovanost ohledně sociální sítě - Instagramu :)

Jana Rosůlková

copywriterka

Potřebujete napsat texty, vymyslet motto projektu? Jana bere v úvahu klíčová slova, která jsou jí zadána :) Takže neztrácíte čas vysvětlováním, co takové SEO je a jak se k tomu po obsahové stránce postavit. Jana tvoří obsah vycházející ze zásad SEO.

Martin Herčík

webdesigner, grafik

Martin dělá weby již nějaký pátek a zná nejrůznější tipy a triky. Pomůže vám nejen při redesignu, ale i při tvorbě zbrusu nových webových stránek (wordpress). Nastaví vám komentáře pod blogem, nainstaluje chat, a ještě  to pro vás krásně designově upraví, protože grafiku ovládá také.

Vladimíra Nollová

SEO specialistka

Umí najít kompromis mezi tím, co všechno by pro vás mohla udělat, ale zároveň si je vědoma omezeného rozpočtu. Proto dokáže zpracovat materiál, který dokáže ušít na míru  vašim potřebám.


Tomáš Sýkora

automatizace, nastavení chatbootů

Profík, který se v marketingových vodách pohybuje leta. Pokud chcete ušetřit za lidskou sílu a nechat roboty pracovat efektivně za vás, stačí málo - poptat v e formuláři níže právě Tomáše.

Petra Křapová

organizátorka akcí

Petra je známá svojí pečlivostí, dochvilností a kreativními řešeními. Potřebujete zorganizovat firemní večírek, team building či rodinou oslavu? Petra je tu pro vás. :)

Kateřina Kučerová

PR specialistka a copywriterka

Potřebujete vymyslet a zároveň napsat text k PR podpoře daného produktu či služby, zaplnit blog nebo vyladit obsah webu na základě klíčových slov? Pokud nejste psací typ, nevadí! Nechte to na Kateřině, ráda vám pomůže. :)

Alice Brádková

B2B specialistka

Seniorní markeťačka na volné noze se specializací na B2B. Pomůže vám s marketingovým nastavením firmy i značky, zajistí branding nástroj k řízení značky BrandCloud. Ráda s vámi zkonzultuje vaše marketingové potřeby i na úrovni strategie. 

Karel Brabec

nákupčí médií

Jste se svým projektem tak daleko, že si chcete koupit placenou reklamu v médiích? V onlinu, televizi, rozhlase, tisku či v oudooru? Karel  vám nejen koupi mediálního prostoru zprostředkuje, ale i poradí s jeho detailním naplánováním na základě všech dostupných mediálních analýz.

Iva Baltaretu

content & influencer marketing

Iva má zkušenosti s návrhem a tvorbou obsahu na weby, sociální sítě i tiskové materiály. Pomůže vám zjistit, co vaše klienty zajímá, a na základě hledaných (klíčových) slov připravit vhodná témata. Má zkušenosti s tvorbou komunit on-line i off-line, pořádání eventů a vzájemným propojováním lidí a jejich projektů (linkbuilding).

Tereza Tvarůžková

PPC specialistka

Tereza se věnuje tzv. PPC reklamě ve vyhledávačích Google a Seznam. Tato reklama na internetu vás dostihne všude, kam se jen podíváte. Připraví  pro vás nabídku možností využití PPC reklamy na míru a to tak, aby její nastavení bylo účelné a výnosné pro firmu. Vše vysvětlí lidsky a nezalekne se žádného oboru ani požadavků firmy.

Magdalena Lukášová

copywriterka

Nevíte si rady s texty na webu? Zdají se vám vaše letáky, katalogy i produktové popisky nudné a nicneříkající? Nebojte se textového vlka nic, Magdalena vám ráda pomůže, uleví, poradí. Specialistka na obsahový marketing, která vyladí texty na e-shopu, sociálních sítích, zkrátka všude tam, kde jsou písmenka. Najdeme tu správnou notu a váš obsah pozvedneme o oktávu výš.