Martina Babická

grafička, evenťačka, fotografka

Martina umí spoustu věcí :) Vystudovala grafický design, takže nejenom, že pro vás celý event zorganizuje, ale k tomu připraví veškeré materiály či letáky, a ještě vám event profesionálně nafotí. Taková naše marketingová superžena. :)


Klára Klapi Mouchová

Facebook, Instagram specialistka

Klárka marketingově vyrostla v reklamní agentuře Symbio, kde pomohla založit oddělení zaměřené na sociální sítě. Po odchodu jí tato láska "k sockám" již zůstala. Věnuje se jak tvorbě obsahu, tak i kompletní správě reklam.

Radim Hasalík

specialista online marketingu

Radim je pro vás ten pravý, pokud se potřebujete naučit plavat v online prostředí a vyhovuje vám jeho ryze analytický přístup k problémům. Děláte nový web? Potřebujete pomoci nastavit PPC, Google Analytics, Radim vám s tímto vším pomůže. :)

Denisa Drbohlavová

Instagram specialistka

Denisa věnuje Instagramu skoro veškerý svůj čas, proto moc dobře ví, co vaši sledující chtějí a jak oslovit další potencionální followers. Sleduje trendy, píše blog a nově dělá podcasty pro vaši lepší informovanost ohledně sociální sítě - Instagramu :)

Jana Rosůlková

copywriterka

Potřebujete napsat texty, vymyslet motto projektu? Jana bere v úvahu klíčová slova, která jsou jí zadána :) Takže neztrácíte čas vysvětlováním, co takové SEO je a jak se k tomu po obsahové stránce postavit. Jana tvoří obsah vycházející ze zásad SEO.

Martin Herčík

webdesigner, grafik

Martin dělá weby již nějaký pátek a zná nejrůznější tipy a triky. Pomůže vám nejen při redesignu, ale i při tvorbě zbrusu nových webových stránek (wordpress). Nastaví vám komentáře pod blogem, nainstaluje chat, a ještě to pro vás krásně designově upraví, protože grafiku ovládá dokonale.

Vladimíra Nollová

SEO specialistka

Umí najít kompromis mezi tím, co všechno by pro vás mohla v ideálním světě udělat a co váš web urgentně potřebuje, s ohledem na stanovený rozpočet. Dokáže zanalyzovat stav webu a naplánovat postup optimalizace tak, aby řešil od prioritních problémů po ty méně důležité, stejně tak vám ráda poskytne konzultaci při přípravě zcela nových webových stránek.


Tomáš Sýkora

automatizace, nastavení chatbotů

Profík, který se v marketingových vodách pohybuje leta. Pokud chcete ušetřit za lidskou sílu a nechat roboty pracovat efektivně za vás, stačí málo - poptat v e-formuláři níže právě Tomáše a může být váš :-)

Petra Křapová

organizátorka akcí

Petra je známá svojí pečlivostí, dochvilností a kreativními řešeními. Potřebujete zorganizovat firemní večírek, team building či rodinou oslavu? Petra je tu pro vás. :) Je pečlivá, kreativní a přináší nápaditá řešení.

Kateřina Kučerová

PR specialistka a copywriterka

Potřebujete vymyslet PR strategii a zároveň napsat text k PR podpoře daného produktu či služby, zaplnit blog nebo vyladit obsah webu na základě klíčových slov? Pokud nejste psací typ, nevadí! Nechte to na Kateřině, naší PR kouzelnici, ráda vám pomůže. :)

Alice Brádková

B2B specialistka

Seniorní markeťačka na volné noze se specializací na B2B segment. Pomůže vám s marketingovým nastavením firmy i značky, zajistí branding nástroj k řízení značky BrandCloud. Ráda s vámi zkonzultuje vaše marketingové potřeby i na úrovni strategie. 

Karel Brabec

nákupčí médií

Jste se svým projektem tak daleko, že si chcete koupit placenou reklamu v médiích? V onlinu, televizi, rozhlase, tisku či v oudooru? Karel  vám nejen koupi mediálního prostoru zprostředkuje, ale i poradí s jeho detailním naplánováním na základě všech dostupných mediálních analýz.

Iva Baltaretu

content & influencer marketing

Iva má zkušenosti s návrhem a tvorbou obsahu na weby, sociální sítě i tiskové materiály. Pomůže vám zjistit, co vaše klienty zajímá, a na základě hledaných (klíčových) slov připravit vhodná témata. Má zkušenosti s tvorbou komunit on-line i off-line, pořádání eventů a vzájemným propojováním lidí a jejich projektů (linkbuilding).

Tereza Tvarůžková

PPC specialistka

Tereza se věnuje tzv. PPC reklamě ve vyhledávačích Google a Seznam. Tato reklama na internetu vás dostihne všude, kam se jen podíváte. Připraví  pro vás nabídku možností využití PPC reklamy na míru a to tak, aby její nastavení bylo účelné a výnosné pro firmu. Vše vysvětlí lidsky a nezalekne se žádného oboru ani požadavků firmy.

Magdalena Lukášová

copywriterka

Nevíte si rady s texty na webu? Zdají se vám vaše letáky, katalogy i produktové popisky nudné a nicneříkající? Nebojte se textového vlka nic, Magdalena vám ráda pomůže, uleví, poradí. Specialistka na obsahový marketing, která vyladí texty na e-shopu, sociálních sítích, zkrátka všude tam, kde jsou písmenka. Najde tu správnou notu a váš obsah pozvedne o oktávu výš.

Petra Keřková

copywriter, PR specialistka

Petra pro vás napíše článek na blog, tiskovou zprávu, texty na web nebo popisky v e-shopu. A navíc: slogany sype z rukávu na počkání! Díky dlouholeté práci na tiskovém oddělení a v knihovnách umí najít ty správné zdroje a umí pracovat (nejen) s odbornými informacemi. Ví, co jsou klíčová slova, takže se je nebojí použít. Uvědomuje si, jak velký vliv mají vaše texty na SEO. Petra je rychlá,  má nadhled a smysl pro humor a ten hravě zapracuje do textů, které pro vás velmi flexibilně vytvoří.

Oldřich Tamáš

moderátor

Pokud pořádáte konferenci, event či přednášku s více řečníky, budete potřebovat zkušeného moderátora, který dokáže zaujmout publikum. Oldřich je pro Vás ten pravý :) Je ředitelem regionální televize v Hradci Králové, takže nejen, že umí profesionálně vystupovat, ale uvědomuje si i důležitost poutavého přednesu, tak aby návštěvníci vaší akce byli vtaženi do děje a akci si užili na 110 %. Oldřich se věnuje moderování víc než 30 let a naši klienti na něj nedají dopustit.

Kristýna Hrabalová

Facebook a marketingová specialistka 

Máte svůj byznys, který milujete a kterému rozumíte a řešíte, jakou formu reklamy a propagace zvolit,   kolik invstovat i kdo je váš cílový zákazník? Vyplatí s investovat do online reklamy? Jak přistoupit ke komunikaci na sociálních sítích a kde hledat inspiraci pro obsah? Kde začít? Otázek je hodně. Můžete na to jít metodou pokus omyl, bude vás to ale stát cenný čas a peníze. 

Nechte si poradit od Kristýny, je v marketingu jako doma. 

Jana Bartíková

konzultantka LinkedIn pro byznys

LinkedIn je Jany nejoblíbenější sociální sítí. Generuje jí až 90% zákazníků. Zkušenosti, návody, tipy a triky vám Jana ráda předá formou konzultace nebo tréninku. 

Anebo můžete nechat správu téhle sítě na Janě a jejím týmu. 

Jana Janáčková

koordinátorka, copywriting, překlady

Jana vám napíše blog,  popisky pro e-shop a zakomponuje do nich klíčová slova. Přeloží texty z angličtiny, němčiny nebo slovenštiny. Vaše texty také zkoriguje a podrobí editorským zásahům. 

Ale hlavně, Jana a její tým virtuálních asistentek zastřeší vaši kancelář - domluví schůzky, vyřídí poptávky, zajistí administrativní agendu... A vy se budete moci věnovat tomu, co vás baví víc.

Jitka Tazberíková Konečná

specialistka na brand marketing

Potřebujete oživit zavedený produkt nebo na trh uvádíte novinku? V brand marketingu se Jitka pohybuje přes 10 let a díky tomu dovede vystřihnout strategii a marketingový plán na míru a koordinovat jeho realizaci. 

Jitka má analytické myšlení a dobré organizační schopnosti, je kreativní  a vyzná se v marketingovém prostředí českého trhu. 

Tomáš "Koudy" Koucký

video maker

Byla otázka času, kdy se mezi experty Nakopni svůj marketing objeví konečně  video maker. Jsme rádi, že s námi chce spolupracovat právě Koudy. Tomáš je profík každým coulem, nejraději točí na horách a v extrémních podmínkách, ale střihne vám i pěkné promo video, které vás nebude stát velké peníze.

Potřebujete mít hezkou a profesionální  propagaci, kde chcete vysvětlit, o čem váš produkt je? 

Tomáš je tu pro vás!

Petr Rubáš

business developer, stratég

Petr se většinu svého profesního života pohyboval v prostředí (digitálních) agentur, umí řídit velké projekty, má přehled o velkém businessu, technologiích. Společně s manželkou řídí rodinný podnik zaměřený na vína od mikrovinařů z Moravy a Čech. A je také jedním z členů čtyřčlenného dua, kapely Vasilův Rubáš. :-)

Pokud chcete spolupracovat s pozitivním člověkem, který umí nacházet řešení, je Petr tou správnou volbou.  

Monika Podaná

influencers & modelingová agentura

Monika se ve světě módy pohybuje již přes 20 let. Když ukončila svojí vlastní dráhu modelky, začala se o své kolegyně a kolegy profesionálně starat. Nedávno svoji práci povýšila ještě na další úroveň a založila si svojí vlastní agenturu. V červnu 2020 má ve svém portfoliu ke stovce herců, hereček, modelů a modelek. Monika se zabývá také marketingem na Instagramu, kdy spolupracuje s 30 influencery z české scény. 

Aleš Sýkora

WordPress webdeveloper, SEO, PPC

Aleš už dělal skoro vše, co se na internetu dělat dá. Má přesah vědomostí od reklamy, webu, výkonnostního marketingu, SEO, analýzy klíčových slov až do cloudových služeb a bezesporu i kondičního cvičení s vlastní vahou. 

Momentálně se věnuje především webům na WordPressu a svým blogům. Rozjíždíte firmu a nemáte nic? Začněte s e-mailem v cloudu, vlastním webem a reklamou na netu. Stačí se ozvat níže :)

Michal Krásl

pilot dronu, fotograf, grafik, webdesigner

Michal coby Ryba nahradil svou hlavu v oblacích pilotováním dronu - tak fotí a natáčí - samozřejmě, že legálně :) z výšky. Nepohrdne foťákem v ruce a přijede k Vám s mobilním fotoateliérem,  například zdokumentovat Váš event. Fotky upraví a co nenafotí, to nakreslí. Vše pak s texty poskládá do skvělého  letáku, plakátu, knihy, webu, banneru...  S jeho tvorbou oslníte nejen fanoušky přes displej, ale i staromilce přes papír.

Markéta Karman

obchodně-marketingová specialistka


Markéta se zaměřuje na tvorbu a exekuci strategií a analýzu chování zákazníka. Její síla je v širokém přehledu napříč obory a schopnosti poskládat jednotlivé dílky ve funkční celek. Díky své úspěšné dráze obchodníka dokáže o vašem byznysu přemýšlet komplexně a v souvislostech.

Jindřich Jíra

B2B konzultant a stratég

Jindra spolupracuje zejména pro B2B klienty v oblasti marketingové strategie, generování leadů, zvyšování konverzí a prodejů, nurturingu, budování značky a account based marketingu. Je zakladatelem Lead Magnetu, který poskytuje komplexní služby digitálního B2B marketingu. V Top Vision lektoruje kurzy digitálního marketingu, zejména B2B. Naučí vás například, jak přemýšlet nad strategiemi a plánováním.