Kontakt

Najdi experta

Níže najdete naše prověřené profesionály s kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Můžete si napřímo zvolit člověka, kterého právě potřebujete, či pro vás může pracovat celý tým.
Stačí níže vyplnit formulář.
Lenka Jeřábková

Lenka Jeřábková

zakladatelka & konzultantka & projektová manažerka
Lenka si od začátku svého podnikání byla a je vědoma mocné síly prověřených odborníků, proto v říjnu 2018 oficiálně založila projekt Nakopni svůj marketing. Lenčinou hlavní činností je vytváření marketingových strategií a vzdělávání klientů v oblasti propagace (školení, workshopy). Má svůj specifický přistup ke klientům s důrazem na selský rozum.
Více o spolupráci
Bronislava Brániková

Bronislava Brániková

obchodní partnerka & mentorka & projektová manažerka
Bronislava v marketingu a na volné noze podniká už přes 15 let. Je to stratég, vizionář a vytváří pro klienty ucelené marketingové koncepty s důrazem na finanční stránku projektu. Je systematická, věnuje se plánování a řízení projektů v časových horizontech a rozpočtech. Obchodní partnerkou projektu Nakopni svůj marketing je od května 2019.
Více o spolupráci
Martina Babická

Martina Babická

grafička, evenťačka, fotografka

Martina umí spoustu věcí :) Vystudovala grafický design, takže nejenom, že pro vás celý event zorganizuje, ale k tomu připraví veškeré materiály či letáky, a ještě vám event profesionálně nafotí. Taková naše marketingová superžena. :)
Klára Klapi Mouchová

Klára Klapi Mouchová

Facebook, Instagram specialistka

Klárka marketingově vyrostla v reklamní agentuře Symbio, kde pomohla založit oddělení zaměřené na sociální sítě. Po odchodu jí tato láska "k sockám" již zůstala. Věnuje se jak tvorbě obsahu, tak i kompletní správě reklam.
Radim Hasalík

Radim Hasalík

specialista online marketingu

Radim je pro vás ten pravý, pokud se potřebujete naučit plavat v online prostředí a vyhovuje vám jeho ryze analytický přístup k problémům. Děláte nový web? Potřebujete pomoci nastavit PPC, Google Analytics, Radim vám s tímto vším pomůže. :)
Denisa Drbohlavová

Denisa Drbohlavová

Instagram specialistka

Denisa věnuje Instagramu skoro veškerý svůj čas, proto moc dobře ví, co vaši sledující chtějí a jak oslovit další potencionální followers. Sleduje trendy, píše blog a nově dělá podcasty pro vaši lepší informovanost ohledně sociální sítě - Instagramu :)
Jana Rosůlková

Jana Rosůlková

copywriterka

Potřebujete napsat texty, vymyslet motto projektu? Jana bere v úvahu klíčová slova, která jsou jí zadána :) Takže neztrácíte čas vysvětlováním, co takové SEO je a jak se k tomu po obsahové stránce postavit. Jana tvoří obsah vycházející ze zásad SEO.
Martin Herčík

Martin Herčík

webdesigner, grafik

Martin dělá weby již nějaký pátek a zná nejrůznější tipy a triky. Pomůže vám nejen při redesignu, ale i při tvorbě zbrusu nových webových stránek (wordpress). Nastaví vám komentáře pod blogem, nainstaluje chat, a ještě to pro vás krásně designově upraví, protože grafiku ovládá dokonale.
Vladimíra Nollová

Vladimíra Nollová

SEO specialistka

Umí najít kompromis mezi tím, co všechno by pro vás mohla udělat, ale zároveň si je vědoma omezeného rozpočtu. Proto dokáže zpracovat materiál, který dokáže ušít na míru vašim potřebám tak, aby vás to nestálo desetitisíce.
Tomáš Sýkora

Tomáš Sýkora

automatizace, nastavení chatbotů

Profík, který se v marketingových vodách pohybuje leta. Pokud chcete ušetřit za lidskou sílu a nechat roboty pracovat efektivně za vás, stačí málo - poptat v e-formuláři níže právě Tomáše a může být váš :-)
Kateřina Kučerová

Kateřina Kučerová

PR specialistka a copywriterka

Potřebujete vymyslet PR strategii a zároveň napsat text k PR podpoře daného produktu či služby, zaplnit blog nebo vyladit obsah webu na základě klíčových slov? Pokud nejste psací typ, nevadí! Nechte to na Kateřině, naší PR kouzelnici, ráda vám pomůže. :)
Alice Brádková

Alice Brádková

B2B specialistka

Seniorní markeťačka na volné noze se specializací na B2B segment. Pomůže vám s marketingovým nastavením firmy i značky, zajistí branding nástroj k řízení značky BrandCloud. Ráda s vámi zkonzultuje vaše marketingové potřeby i na úrovni strategie.
Karel Brabec

Karel Brabec

nákupčí médií

Jste se svým projektem tak daleko, že si chcete koupit placenou reklamu v médiích? V onlinu, televizi, rozhlase, tisku či v oudooru? Karel vám nejen koupi mediálního prostoru zprostředkuje, ale i poradí s jeho detailním naplánováním na základě všech dostupných mediálních analýz.
Iva Baltaretu

Iva Baltaretu

content & influencer marketing

Iva má zkušenosti s návrhem a tvorbou obsahu na weby, sociální sítě i tiskové materiály. Pomůže vám zjistit, co vaše klienty zajímá, a na základě hledaných (klíčových) slov připravit vhodná témata. Má zkušenosti s tvorbou komunit on-line i off-line, pořádání eventů a vzájemným propojováním lidí a jejich projektů (linkbuilding).
Tereza Tvarůžková

Tereza Tvarůžková

PPC specialistka

Tereza se věnuje tzv. PPC reklamě ve vyhledávačích Google a Seznam. Tato reklama na internetu vás dostihne všude, kam se jen podíváte. Připraví pro vás nabídku možností využití PPC reklamy na míru a to tak, aby její nastavení bylo účelné a výnosné pro firmu. Vše vysvětlí lidsky a nezalekne se žádného oboru ani požadavků firmy.
Magdalena Lukášová

Magdalena Lukášová

copywriterka

Nevíte si rady s texty na webu? Zdají se vám vaše letáky, katalogy i produktové popisky nudné a nicneříkající? Nebojte se textového vlka nic, Magdalena vám ráda pomůže, uleví, poradí. Specialistka na obsahový marketing, která vyladí texty na e-shopu, sociálních sítích, zkrátka všude tam, kde jsou písmenka. Najde tu správnou notu a váš obsah pozvedne o oktávu výš.
Petra Keřková

Petra Keřková

copywriter, PR specialistka

Petra pro vás napíše článek na blog, tiskovou zprávu, texty na web nebo popisky v e-shopu. A navíc: slogany sype z rukávu na počkání! Díky dlouholeté práci na tiskovém oddělení a v knihovnách umí najít ty správné zdroje a umí pracovat (nejen) s odbornými informacemi. Ví, co jsou klíčová slova, takže se je nebojí použít. Uvědomuje si, jak velký vliv mají vaše texty na SEO. Petra je rychlá, má nadhled a smysl pro humor a ten hravě zapracuje do textů, které pro vás velmi flexibilně vytvoří.
Oldřich Tamáš

Oldřich Tamáš

moderátor

Pokud pořádáte konferenci, event či přednášku s více řečníky, budete potřebovat zkušeného moderátora, který dokáže zaujmout publikum. Oldřich je pro Vás ten pravý :) Je ředitelem regionální televize v Hradci Králové, takže nejen, že umí profesionálně vystupovat, ale uvědomuje si i důležitost poutavého přednesu, tak aby návštěvníci vaší akce byli vtaženi do děje a akci si užili na 110 %. Oldřich se věnuje moderování víc než 30 let a naši klienti na něj nedají dopustit.
Kristýna Hrabalová

Kristýna Hrabalová

Facebook a marketingová specialistka

Máte svůj byznys, který milujete a kterému rozumíte a řešíte, jakou formu reklamy a propagace zvolit, kolik invstovat i kdo je váš cílový zákazník? Vyplatí s investovat do online reklamy? Jak přistoupit ke komunikaci na sociálních sítích a kde hledat inspiraci pro obsah? Kde začít? Otázek je hodně. Můžete na to jít metodou pokus omyl, bude vás to ale stát cenný čas a peníze. Nechte si poradit od Kristýny, je v marketingu jako doma.
Jana Švec

Jana Švec

koordinátorka, copywriting, překlady

Jana vám napíše blog, popisky pro e-shop a zakomponuje do nich klíčová slova. Přeloží texty z angličtiny, němčiny nebo slovenštiny. Vaše texty také zkoriguje a podrobí editorským zásahům. Ale hlavně, Jana a její tým virtuálních asistentek zastřeší vaši kancelář - domluví schůzky, vyřídí poptávky, zajistí administrativní agendu... A vy se budete moci věnovat tomu, co vás baví víc.
Jitka Tazberíková Konečná

Jitka Tazberíková Konečná

specialistka na brand marketing

Potřebujete oživit zavedený produkt nebo na trh uvádíte novinku? V brand marketingu se Jitka pohybuje přes 10 let a díky tomu dovede vystřihnout strategii a marketingový plán na míru a koordinovat jeho realizaci. Jitka má analytické myšlení a dobré organizační schopnosti, je kreativní a vyzná se v marketingovém prostředí českého trhu.
Tomáš /Koudy/ Koucký

Tomáš /Koudy/ Koucký

video maker

Byla otázka času, kdy se mezi experty Nakopni svůj marketing objeví konečně video maker. Jsme rádi, že s námi chce spolupracovat právě Koudy. Tomáš je profík každým coulem, nejraději točí na horách a v extrémních podmínkách, ale střihne vám i pěkné promo video, které vás nebude stát velké peníze. Potřebujete mít hezkou a profesionální propagaci, kde chcete vysvětlit, o čem váš produkt je? Tomáš je tu pro vás!
Petr Rubáš

Petr Rubáš

business developer, stratég

Petr se většinu svého profesního života pohyboval v prostředí (digitálních) agentur, umí řídit velké projekty, má přehled o velkém businessu, technologiích. Společně s manželkou řídí rodinný podnik zaměřený na vína od mikrovinařů z Moravy a Čech. A je také jedním z členů čtyřčlenného dua, kapely Vasilův Rubáš. :-) Pokud chcete spolupracovat s pozitivním člověkem, který umí nacházet řešení, je Petr tou správnou volbou.
Monika Podaná

Monika Podaná

influencers & modelingová agentura

Monika se ve světě módy pohybuje již přes 20 let. Když ukončila svojí vlastní dráhu modelky, začala se o své kolegyně a kolegy profesionálně starat. Nedávno svoji práci povýšila ještě na další úroveň a založila si svojí vlastní agenturu. V červnu 2020 má ve svém portfoliu ke stovce herců, hereček, modelů a modelek. Monika se zabývá také marketingem na Instagramu, kdy spolupracuje s 30 influencery z české scény.
Aleš Sýkora

Aleš Sýkora

WordPress webdeveloper, SEO, PPC

Aleš už dělal skoro vše, co se na internetu dělat dá. Má přesah vědomostí od reklamy, webu, výkonnostního marketingu, SEO, analýzy klíčových slov až do cloudových služeb a kondičního cvičení s vlastní vahou. Momentálně se věnuje především webům na WordPressu a svým blogům. Rozjíždíte firmu a nemáte nic? Začněte s e-mailem v cloudu, vlastním webem a reklamou na netu. Stačí se ozvat níže :)
Jindřich Jíra

Jindřich Jíra

B2B konzultant a stratég

Jindra spolupracuje zejména pro B2B klienty v oblasti marketingové strategie, generování leadů, zvyšování konverzí a prodejů, nurturingu, budování značky a account based marketingu. Je zakladatelem Lead Magnetu, který poskytuje komplexní služby digitálního B2B marketingu. V Top Vision lektoruje kurzy digitálního marketingu, zejména B2B. Naučí vás například, jak přemýšlet nad strategiemi a plánováním.
Radek Šír

Radek Šír

produktové fotografie

Potřebujete na e-shop kvalitní produktové fotografie? Radek vyfotí vaše produkty od velikosti prstýnku až po lidskou postavu. S kolegy fotí v režimu 2D, 3D a díky nejmodernější technologii vytváří i 360° fotky, video nebo animaci. Fotí, abyste prodávali, protože foto je to, co prodává. Stačí zabalit vaše produkty, poslat je do Brna Radkovi a během pár dní máte boží produktové fotky ve vašem mailu.
Karolína Foitlová

Karolína Foitlová

obsah pro sociální sítě (FB, IG, LI)

Rádi byste ozvláštnili obsah na vašich sítích? Nebo na webu? Žurnalistka Karolína má zkušenosti v oblasti správy webu, úpravy videa i psaní. Umí skvěle sestříhat poutavé video podle vašich představ a vašeho zadání. Zpracuje doprovodné texty i delší články, které osloví vaše publikum. Karolína umí navrhnout i textaci prodejního letáku, který zaujme či navrhne textaci letáku, který zaujme vaše potenciální klienty.
Martin Janda

Martin Janda

grafik, webdesigner

Martin je ideální grafik pro kompletní nastavení vaší komunikace, aby byla pro klienta srozumitelná. Začne logem doplněným o tiskové materiály a skončí webem, který bude dobře podporovat váš byznys a zákazníci se na něm neztratí. Díky 25 letům zkušeností se vyhýbá slepým cestám a najde ideální řešení pro váš rozpočet. Jako konzultant vás popostrčí v přemýšlení správným směrem a nabídne vám otevřenou zpětnou vazbu na vaše nápady.
Katarína Krajčovičová

Katarína Krajčovičová

marketingová komunikace

Katarína se zaměřuje na tvorbu marketingové komunikace - díky jejím zkušenostem z digitálního prostředí budete vědět, na jakých platformách online světa je třeba váš produkt / službu komunikovat tak, aby to přineslo žádoucí výsledek. Její konzultace jsou i edukační - dělá vás samostatnými, abyste si tyto procesy uměli v budoucnu zastřešit sami a rozuměli jim. Kromě toho má příjemný hlas a projev a můžete s ní spolupracovat i jako s moderátorkou.
Jakub Pavlis

Jakub Pavlis

webdesigner, grafik

Máte nový projekt a chcete zaujmout na internetu? Kuba je pro Vás ten pravý pro tvorbu nového webu. Rád s Vámi prodiskutuje všechna možná řešení a web vytvoří s pěkným designem a hlavně perfektní funkčností. K webu připraví také pěknou grafiku a navíc Vám vytvoří přehlednou administraci a velmi lidsky ukáže a vysvětlí jak web funguje.
Jaroslav Vokurka

Jaroslav Vokurka

audio

Jaroslav je v audio branži již od roku 1991, kdy svoji cestu započal v Country rádiu. Následně pracoval jako šéf zvukař v Evropě 2, Frekvenci 1, Kissu či Expres Radiu. Jeho doménou je příprava zvukového doprovodu pro nejrůznější účely. Umí natočit spot, připravit od základů nové firemní rádio či s vámi natočí podcast v takové kvalitě, že by se ani v Hollywoodu za to nestyděli. Audio je Jardovým koníčkem a téměř vždy najde cestu aby i klienti, kteří složitě artikulují své představy, dosáhli toho, aby byli spokojeni s výsledkem.
Veronika Wasserbauer

Veronika Wasserbauer

marketingová strategie, online reklama

Potřebujete marketingovou strategii nebo chcete pomoct jen s její online částí? Veronika je zkušená, všestranná marketérka s praxí v offline i online komunikaci. Díky svým zkušenostem vám pomůže s aktualizací vaší stávající strategie a jestli začínáte, společně vytvoříte strategii od úplného začátku. Vedle toho se věnuje tvorbě a správě PPC kampaní (Google, Sklik, Facebook) a také SEO. Je zvyklá pracovat s různou velikostí rozpočtů a podle toho navrhovat nejoptimálnější marketingovou komunikaci.
Jan Wasserbauer

Jan Wasserbauer

webdeveloper, grafik

Honza je kreativec s více jak 20letou mezinárodní praxí pro různě velké klienty. Navrhne vám grafický design od loga, webu, tiskovin až po branding pobočky. Webové stránky vám následně i naprogramuje. Rád pro klienty vytváří jednotnou vizuální prezentaci jejich značky napříč komunikačními kanály. Vizuální nosič, ať už jde o web, post na sociálních sítích nebo plakát, je především o nápadu a představě, jak by měl vypadat a co by měl obsahovat, vyjadřovat. Následná realizace se liší pouze v nástroji, kterým je vytvořen. Mluví plynule anglicky, takže pro něho není problém spolupracovat s cizinci.
Hana Dubovská

Hana Dubovská

korektorka textu

Nemáte problém napsat text, ale nejste si jistí, zda jsou čárky a háčky, jak mají být? Nemáte cit pro správné skloňování? Byli byste rádi, aby vaše myšlenky, které jste převedli na papír, nekazily zbytečné chyby? Hanka vám ráda pomůže. Po mnoha letech práce s texty jako právnička, překladatelka, tvůrkyně obsahu webů i tištěných materiálů v rámci mnoha různých projektů, vám opraví gramatiku i stylistiku, a ráda s vámi nasdílí svůj pocit z textu z pozice nezávislého čtenáře.
Petr Slavík

Petr Slavík

reklamy FB & IG & LI, emailing

Petr se specializuje na reklamu na sociálních sítích a emailing. Chcete být více vidět na Facebooku, Instagramu nebo Linkedin a získat tam nové zákazníky nebo kontakty? Pak vám připraví reklamní kampaň tak, aby vyhovovala vašim potřebám? A nezapomíná ani na ty stávající - pomůže vám nastavit smysluplné a automatizované emailové kampaně, aby u vás zákazníci nakupovali opakovaně.
Ondřej Komár

Ondřej Komár

data analytik

Už nějakou chvíli podnikáte, sbíráte data, ale již s nimi dál nepracujete, protože nevíte jak? Ondřej vám pomůže. Dokáže dát jednoduše dohromady informace z dat ze sociálních sítí, Google Analytics, reklamních systémů (Google Ads, Sklik, srovnávače zboží) a dokáže vám je přeložit do češtiny. Nevíte, zda máte podpořit reklamu spíše na sociálních sítích, nebo v PPC reklamách? Obraťte se na Ondřeje a získejte užitečné informace, které nakopnou vaše podnikání.
Zuzana Köhlerová

Zuzana Köhlerová

business koučka

Zuzana má za sebou bohatou obchodní a manažerskou kariéru v různých firmách. Před několika lety začala podnikat a předávat svoje bohaté zkušenosti. Podnikáte už nějakou chvílí a chcete posunout váš business o level výše? Chcete najít systém jak správně delegovat a kontrolovat předanou práci? Chcete nastavit nové systémy a metodiky pro urychlení firemních procesů? Chcete cílit správně na správné zákazníky a zvýšit tak šanci na úspěch? Zuzana vás tímto mile ráda provede. Nedělejte drahé chyby začátečníků, nechte si poradit.
Jana Pituchová

Jana Pituchová

auditor telemarketingu

Jana pracuje v oblasti telemarketingu více než 18 let. Je profík na vedení hovorů, sestavování pomocných skriptů, školení, zpětných vazbách, motivaci a vedení týmů. Nastaví vám efektivní komunikaci směrem k vašim klientům. Zaměřuje se na B2B segment, domlouvání schůzek obchodníkům, ale nejen to. Je mnoho oblastí, kde se dá na komunikaci pracovat, recepce, informační centra, asistentky obchodu…. Říka, že se občas zapomíná na první dojem, který zanechává pocit v klientovi. A když vám ve firmě zvednou telefon a ozve se „Nooo“ tak to moc dobry pocit nevzbudí.
Katarína Tichá

Katarína Tichá

právník, specialista na GDPR, ochranu spotřebitele a mediátor

Katarína se věnuje právním otázkám týkajícím se osobních údajů, které je v rámci podnikání můžete řešit - od osobních spisů zaměstnanců až po údaje o zákaznících a finančních transakcích. Vaši zákazníci od vás potřebují ujištění, že jejich údaje jsou u vás v bezpečí. Katarína vám pomůže s nastavením ochrany údajů i přípravou potřebných dokumentů. S její pomocí se budete moci prezentovat jako značka, které mohou klienti i zaměstnanci důvěřovat. Na Katarínu se můžete obrátit i v situacích, kdy vám hrozí soudní spor - poskytuje mediační služby a pomůže vám vyřešit hrozící situaci mimosoudně.
Ester Janků

Ester Janků

obchodník, projektový manažer a certifikovaný ISO a IATF auditor

Ester se víc než 5 let věnuje strategickému vedení projektů a má za sebou řadu úspěšných klientských spoluprací. Své klienty provází a učí, jak začít podnikat, kde ušetřit. Taky ví, kdo a co dalšího pomůže na cestě k úspěchu. To ale není vše, Ester je Shoptet partnerem, takže umí poradit a pomoct s nastavením e-shopu. Ester staví e-shopy od A do Z nejen ne platformě Shoptet, ale i Upgates a Webnode. Pokud už máte zavedený e-shop, postará se Ester i o případné úpravy či opravy. A navíc, s úsměvem :)
Tobiáš Tarcala

Tobiáš Tarcala

kreativní grafik, webdesigner a branding specialista

Grafický design je pro Tobiáše dovednost a řemeslo, které rozvíjí každý den. Zabývá se zejména tvorbou log, vizuálních identit a brandingem, ale dokáže postavit i přehledný a funkční web. Vnímá design nejen jako vizuální vyjádření, ale jde mu o nalezení vhodného řešení, které je dané zakázce ušité na míru.
Ráďa Samek

Ráďa Samek

social media hero, content specialista, digital artist / AI

Ráďa má sociální sítě přirostlé přímo k srdci, protože vyrůstal v době jejich boomu. Sleduje trendy a umí je aplikovat. Nejraději se věnuje vylepšování současných socek, tvorbě a plánování obsahu a jeho propagaci. Má zkušenosti s velkými značkami jako je Prima COOL, ale rád spolupracuje i na menších projektech. Ráďa je nadšenec do nových technologií, a proto se snaží ve svých postupech využívat i nejnovější technologie umělé inteligence. Pokud uvažujete o skutečně inovativním přístupu k vaší komunikaci na sociálních sítích, Ráďa je váš člověk!
Ivan Moucha

Ivan Moucha

automatizace, integrace, vývoj

Ivan je IT konzultant a všestranný vývojář s více než 20letou praxí. Poskytuje jednoduché i komplexní služby, které zahrnují konzultace, audit, návrh, vývoj a úpravu aplikací, integraci, automatizaci a mnoho dalšího. Pokud potřebujete propojit svůj obchod, e-shop, systém s jinou službou, Ivan je ta správná volba. Dokáže totiž propojit skoro cokoliv s čímkoliv a díky tomu ušetřit váš čas i nervy. Krom jiného má Shoptet v malíku.
Soňa Rampulová 

Soňa Rampulová 

strategické projektové řízení

Soňa je stálicí marketingové a PR scény již přes 20 let. Má zkušenosti s online a offline marketingem, PR a business development. Je zakladatelkou Next Generation Legal Business Clubu a občasnou mentorkou. Specializuje se na na projektové řízení.

Kontaktujte nás

Poptej experta
crossmenuchevron-down