Kontakt

Spolupráce s Lenkou

IČO:
01990802
hodinová sazba
950 Kč

Krátkodobá spolupráce  / konzultace

Tento typ služby bychom přirovnali k roli Zdeňka Pohlreicha v pořadu Ano, šéfe! Nebojte, Lenka na vás nebude křičet, ani vás kritizovat. Jenom v krátkém časovém úseku (několika hodinových konzultacích) nakopneme Váš marketing tím správným směrem. Jenom vy znáte ze všech na světe jednu věc nejlépe a to je vaše firma. Tzn. Lenka vám vysvětlí principy marketingu a propagace, vy sami si know-how přivedete k životu.
hodinová sazba
750 Kč

Dlouhodobá spolupráce

Potřebujete vytvořit ucelený koncept propagace? Unavuje Vás spravovat web? Vkládat nové příspěvky, psát blog? Už Vám dochází nápady jak se propagovat na sociálních sítích? Lenka se stane na pár měsíců, případně let, vaším parťákem. Můžeme do společného týmu přibrat experta, kterého zrovna budeme pořebovat. Lenka vám předá svoje know-how a společně s dalšími experty vše uvedeme společně v život. Dlouhodobá spolupráce se počítá od 10 hodin za měsíc.
praxe
13 let
odškolených hodin
205

Školení, workshopy

Chcete poradit a ujasnit si formu propagace svého projektu? Pojďte se potkat! Současnou nabídku marketingových kurzů, worskhopů najdete zde.
crossmenu