Kontakt

Brand Sprint

Vybudujte silnou značku! V rámci tříhodinového workshopu vám pomůžeme nastavit pevné základy Vaší značky, vytyčit její hodnoty a sjednotit komunikaci.

Proč se bez Brand Sprintu neobejdete?

Díky Brand Sprintu si jednoduše stanovíte základní stavební kameny vaší značky a získáte ucelenou představu o tom, jak má značka komunikovat a jak si stojí ve srovnání s konkurencí. Výstupem Brand Sprintu je vytyčení komunikačních mantinelů a firemních hodnot. Pokud si zvolíte variantu se zpracováním komunikačního manuálu, zpracujeme pro vás vše do přehledného dokumentu, který vám poslouží nejen při tvorbě marketingových kampaní, ale také ho využijí například vaši kolegové při nástupu.


Pro koho je Brand Sprint určen?

Pro každou firmu či podnikatele, který chce se svou značkou cíleně pracovat, nebo rozjíždí novou službu či produkt. Mezi zúčastněnými by z firmy rozhodně neměl/a chybět CEO, zakladatel/é, ředitel marketingu a obchodní ředitel.

Zaujal Vás Brand Sprint? Nakoukněte, co vás čeká…

Stáhnout pracovní list zdarma ->

Jak to celé funguje?

1
Brand Sprint pro vás zpracuje expert Jindra Jíra se svým vlastním týmem z firmy Lead Magnet.   Jakmile od vás obdržíme poptávku, pošleme vám kvalifikační dotazník a po jeho vyplnění se domluvíme na termínu workshopu.
2
Den D. Buď přijdete za námi do pražských Leťnan, nebo se domluvíme na jiném místě setkání (Praha či online). Čeká vás šest brandových cvičení rozdělených do 3 hodin. Těšit se můžete také na moderovanou diskuzi o tom, jakým směrem by se měla značka ubírat.
3
Workshop proběhl úspěšně. Nyní je řada na Jindrovi a jeho týmu. Mimo shrnující prezentaci pro vás můžeme na vyžádání zpracovat také nový komunikační manuál, který poslouží jak vašemu marketingovému oddělení, tak zbytku firmy - např. při nástupu nových kolegů.

Cena za workshop:

9 990 Kč


Cena za workshop + komunikační manuál:

19 990 Kč


To chci, kontaktuji vás ->

Reference

Jenda Perla, Dataweps

Jenda Perla, COO, Dataweps

Jindrův vhled do problematiky online retail trhu a znalosti z marketingu i obchodu z něj dělají člověka, se kterým je vždy přínosné konzultovat své nápady a postupy.
Celá reference

Kristýna Šuráňová, FlowUp

Kristýna Šuráňová, Marketing & Sales, FlowUp

Ať už potřebujete zkonzultovat obchodní proces či nastavit PPC, ať chcete investovat minimum či naopak hodně – Jindra Jíra se svým týmem  se o vás ochotně a profesionálně postarají. Komunikace s Jindrou a jeho týmem je vždy velmi příjemná a výsledky jejich práce jasně viditelné, takže za nás skvělá volba...
Celá reference

Tomáš Petrů, oXyShop.cz

Tomáš Petrů, ředitel marketingu, oXyShop.cz

Jindra nám pomohl utříbit si myšlenky jak dělat lead gen efektivněji a předal nám své cenné zkušenosti a doporučení. Spolupráci s Jindrou doporučuji, má dobrý poměr cena/výkon.
Celá reference
crossmenuchevron-down