Kontakt

Marketingový tahák

Dostaňte svoji reklamu a marketing konečně pod kontrolu! Nechte si vypracovat svojí vlastní marketingovou strategii v praktickém a použitelném provedení.

Proč se bez našeho taháku neobejdete?

Tak jako ve škole, budete mít díky svému marketingovému taháku při ruce jasné odpovědi a tipy, co a komu komunikovat a jaké k tomu využívat jednotlivé propagační kanály. Díky tomu konečně získáte kontrolu nad svojí reklamou a celým marketingem.

Výhody:
👉 je komplexní, řeší cílovou skupinu, propagační kanály, timing, rozpočet, obsah propagace
👉 přehledný a psaný česky bez odborné reklamštiny
👉 připravený na míru, žádná okopírovaná šablona
👉 bude vám věrně sloužit 1-2 roky

Kdo náš marketingový tahák potřebuje?

👉 začínající živnostník, podnikatel
👉 majitel, který potřebuje podnikání zase trošku nakopnout -> $$$
👉 majitel, který se rozhodl investovat do reklamy, ale nemá jasný plán
👉 podnikatel, který chce plánovat svou reklamu s předstihem a ne vše dohánět na poslední chvíli

To se mi líbí... Jak mám postupovat dál?

řekněte nám o sobě trochu víc ->

Jak to celé funguje?

1
Nejprve si vás vyzpovídáme pomocí našeho dotazníku, který najdete zde. Odeslání odpovědí je závazné objednání marketingového taháku. Chcete se před tím na něco zeptat? Zavolejte Bronislavě a pobavte se: 724 868 062.
2
Potvrdíme přijetí objednávky a společně si dohodneme termín schůzky na představení vaší vlastní marketingové strategie v kostce. Na vypracování marketingového taháku potřebujeme 10 pracovních dní.
3
Schůzka, kde vše probereme probíhá osobně, či online. Zpravidla trvá 2 hodiny. Marketingový tahák je zcela vaším majetkem, není podmíněn budoucí spoluprací s experty Nakopni svůj marketing. Platba probíhá až po této schůzce, pokud předem není dohodnuto jinak.

Cena za zpracování marketingového taháku včetně 2 hod konzultace:

12 280 Kč


ChcI to! ZODPOVÍM VAŠE DOTAZY ->

Reference

Kristýna Vávrová, Bis Bis

Kristýna Vávrová, CEO, Bis Bis

S Lenkou a Nakopni svůj marketing jsem se potkala v roce 2019 při školení "Jak na propagaci, když nemáš milióny aneb udělej si sám". Lenka mě zaujala nejen svými znalostmi, ale i svojí energií. Následně jsem si od ní nechala zpracovat Marketingový tahák, který jsem potřebovala při rozjedu své firmy....
Celá reference

Marie Haklová

Marie Haklová, majitelka, Little Bears

Lenka z Nakopni svůj marketing dokáže jít do hloubky, vcítit se do klienta a nabídnout mu pomocnou ruku na JEHO cestě - nesnaží se ho naroubovat do nějaké šablony, ale pracuje s jeho vizí a hodnotami. Je to 100% profesionál s dokonalou přípravou a následným supportem. Vřele doporučujeme!
Celá reference

Aneta Šmerhovská

Aneta Šmerhovská, konzultantka, Partners

Díky marketingovému taháku, od agentury Nakopni svůj marketing, jsem si uvědomila, jakým směrem chci, aby se vydala naše propagace. Myslela jsem si, že o propagaci něco vím, ale dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí, které by mě samotnou nenapadly. Jen třeba taková maličkost, když si zadá někdo naši firmu ve...
Celá reference
crossmenuchevron-down