Kontakt

Kdo nebo vlastně co je Nakopni svůj marketing...

10. 9. 2022

Jsme virtuální reklamní a marketingová agentura, která v roce 2022 čítá více jak 45 seniorních expertů. Založena byla v roce 2018 Lenkou Jeřábkovou, která se rozhodla po necelé dekádě v jedné z největších mediálních agentur v ČR, postavit na volnou nohu. V roce 2019 přibrala k sobě jako obchodní partnerku Bronislavu Bránikovou, která v danou chvíli měla víc než 15 let zkušeností v reklamě a marketingu. Spolu vytvořily kompaktní tým expertů, který pomáhá živnostníkům a podnikatelům plnit si své podnikatelské sny.

Chcete okusit chemii Nakopni svůj marketing? Podívejte se na videorozhovor s Lenkou a Broňou zde.

V Nakopni svůj marketing nejsme jen kolegové, ale mnozí z nás se stali kamarády v osobním životě. Víme, že v komunitě je síla, proto dbáme na budování našich vztahů pomocí vlastních offline i online akcí.

Oproti agenturám máme obrovskou výhodu v ceně a ve flexibilitě. Můžeme vám propůjčit jednoho experta, který vám vytrhne trn z paty (grafik, copywrititer, analalytik atd.), nebo vám dokážeme poskládat celý externí marketingový tým, který bude řídit jeden projektový manager (account) se hlubokou znalostí reklamy a marketingu. Většinou naši experti fakturují přímo na klienta.

Chcete si svůj marketing spravovat sami? Rádi vás to naučíme. Dáme vám konzultanty na jednotlivé obory:

  • Správu sociálních sítí
  • PPC kampaně
  • Jak postavit kampaň od nuly (rozpočet, kanály propagace, obsah reklamy, realizace atd.)
  • Jak na analytiku
  • A mnoho dalšího… Jednáme v zájmu klienta o své know-how se rádi podělíme…

Chcete o nás vědět ještě více? Sledujte náš Facebook nebo Linked-in.

Celý projekt Nakopni svůj marketing vznikl za účelem živnostníkům a podnikatelům pomáhat plnit jejich sny. Zakládáme si na tom, že mluvíme česky bez složitých výrazů reklamštiny, tak aby nám bylo rozumět. Dokážeme se pochybovat v klientských mantinelech, když víme, že na propagaci máme 10 000 Kč, navrhneme strategii za 9 999 Kč. Co se dohodne, to platí.

Někteří z našich klientů:

Umíme najít tu nejlepší cestu k propagaci klienta a zároveň pokud si klient přeje zasahujeme i do další části marketingu jako celku:

  • cena služby, produktu
  • distribuce
  • lidské zdroje
  • vlastní nabídka produktu či služby

Chcete s námi navázat spolupráci? Ozvěte se nám: bronislava@nakopnisvujmarketing.cz

crossmenuchevron-down