Kontakt

Datový dashboard

Přehled dat na jednom místě! Obraty z e-shopu, Google Analytics, Google Ads, Sklik, Facebook Business manageru... Jednoduše, automatizovaně! Mějte svá data pod kontrolou na jedno kliknutí.

Proč mít data na jednom místě?

Už vás unavuje sledovat data na různých místech? Neustále si otevírat reporty o obratech, Google Analytics, Facebook Business manageru, Google Ads, Sklik a tak dále? Pomůžeme vám!! Připravíme pro vás jednoduchý automatizovaný report v excelu, kam se automaticky všechna tato data budou nahrávat.

Důležité je vydělávat, ne ztrácet čas. Jako správný majitel e-shopu nebo třeba realitní makléř budete mít chod vašeho podnikání na jednom místě. Uvidíte, jak vám rostou objednávky/leady a přes které kanály u vás zákazníci nakupují. Zjistíte, jestli vám například vyšší investice do PPC přinášejí i více objednávek a do kterých komunikačních kanálů se vyplatí více investovat nebo které pro vás nedávají smysl.

👉 Přehled o fungování vašeho byznysu na pár kliků – jednoduše a rychle.
👉 Vše na jednom odkazu a formou, které budete rozumět.
👉 Každý den aktualizovaná data – bez práce.
👉 Na notebooku i na mobilu.

Kdo náš ucelený přehled dat potřebuje?

👉 Majitel e-shopu nebo marketingový manažer, který měří web pomocí Google Analytics.
👉 E-shop, který investuje do reklamy a chce mít vše jednoduše pod kontrolou.
👉 Podnikatel, který chce ušetřit čas nad čtením různorodých reportů.

Zní to pěkně, chci vidět jak to vypadá v reálu...

Ukázka ->

Jak to celé funguje?

1
Popovídáme si a určíme, co je důležité pro vaše podnikání. Zmapujeme vaše marketingové aktivity a komunikační kanály které využíváte a podíváme se, jakým způsobem je značíte.
2
Nasdílíme si přístupy do vašich systémů a připravíme pro vás první náhled byznys přehledu a vysvětlíme vám, co v něm uvidíte. Vy nám pak dáte zpětnou vazbu, jestli je podle vašich představ a jestli je vše srozumitelné.
3
Do 19 dní připravíme výsledný přehled s vašimi daty a vy k němu dostanete vlastnická práva. Platba za datový dashboard probíhá ve dvou splátkách. 50% z ceny zaplatíte po proběhnutí bodu číslo dvě. Zbytek po převzetí dashboardu.

Cena za zpracování datového dashboardu:

19 890 Kč


To chci, kontaktuji vás ->
crossmenuchevron-down