Kontakt

Spolupráce s Broňou

praxe
13 let
odškolených hodin
205

Školení, workshopy

Chcete poradit a ujasnit si formu propagace svého projektu? Pojďte se potkat osobně! Současnou nabídku marketingových kurzů, worskhopů najdete zde. Školení pořád rozšiřujeme, sledujte nás na FB, aby Vám již nic neuteklo.
hodinnová sazba
850 Kč

Krátkodobá spolupráce  / konzulace

Tento typ služby bych přirovnala k roli Zdeňka Pohlreicha v pořadu Ano, šéfe! Nebojte, nebudu na Vás křičet, ani Vás kritizovat. Jenom v krátkém časovém úseku (několika hodinových konzultacích) nakopneme Váš marketing tím správným směrem. Jenom Vy znáte ze všech na světe jednu věc nejlépe a to je Vaše firma. Tzn. já Vám vysvětlím principy marketingu a propagace, vy sami si moje know-how přivedete k životu.
hodinnová sazba
650 Kč

Dlouhodobá spolupráce

Potřebujete vytvořit ucelený koncept propagace? Unavuje Vás spravovat web? Vkládat nové příspěvky, psát blog? Už Vám dochází nápady jak se propagovat na sociálních sítích? Stanu se na pár měsíců Vaším parťákem. Můžeme do společného týmu přibrat experta, kterého zrovna budeme pořebovat. Předám Vám svoje know-how a posléze si vše můžete dělat již sami. Dlouhodobá spolupráce se počítá od 10 hodin za měsíc.
crossmenu