Kontakt

Spolupráce s Broňou

praxe
14 let
odškolených hodin
3 500+

Mentoring a školení

Zkušenosti z vlastní praxe a z realizovaných školení přenáší Bronislava do mentoringových programů pro kolegy, kteří se v marketingové praxi chtějí posunout dál. Má týmového ducha a baví ji vést kolegy k tomu, aby byli schopni marketingově a proklientsky přemýšlet a naučit se určovat priority. 
V rámci mentoringových programů, které jsou stavěné na základě personalizovaného vzdělávacího plánu mentee, předává Bronislava know-how postupně, v optimálních dávkách a dle individuálních potřeb. I díky tomu pomáhá mentees vytvořit si náskok a rychleji se posunout z juniora k seniorovi. 
Více informací o mentoringových programech najdete 👇👇👇
https://bit.ly/3pSDgVw.
hodinová sazba
1 100 Kč

Krátkodobá spolupráce - konzultace

Máte nápady a potřebujete si utřídit myšlenky, určit priority a vytvořit projektový plán? Přemýšlíte, jaké marketingové kanály zvolit k oslovení vaší cílové skupiny či jakým produktem či službou je oslovit, a jakým tónem k nim promlouvat? 
Záleží vám na tom, aby vaše firma byla přátelská k zákazníkům a aby vaši obchodní strategii sdíleli všichni vaši zaměstnanci? Jste natolik osvícení, že víte, že provozní slepota ještě nikoho ze stagnace nedostala?
Chtěli byste vaše záměry a plány probrat se zkušeným odborníkem? 
Můžeme společně váš marketing "nakopnout" a dál bude na vás, komu kontinuální péči o něj svěříte.
Krátkodobá spolupráce = tolik jednotlivých hodin konzultací, kolik vy sami uznáte za vhodné v libovolném časovém horizontu.
hodinová sazba
900 Kč

Dlouhodobá spolupráce

Plánujte-li svěřit váš marketing do rukou zkušeného projektového managera a markeťáka, je forma dlouhodobé spolupráce pro vás ideální. 
Pomůžu vám s vytvořením konceptu vašeho marketingu, sestavením systému práce, marketingových i obsahových strategií a plánů (což je obvykle pro klienty nejoblíbenější část společné práce :-), systému vyhodnocování úspěšnosti marketingových a obchodních aktivit a ráda budu váš marketingový projekt koordinovat a společně s experty a specialisty se starat o perfektní chod vašeho marketingového stroje.
Na dlouhodobé spolupráci za zvýhodněnou hodinovou sazbu se můžeme domluvit od 10ti hodin za měsíc.
crossmenuchevron-down