Kontakt

Najdi experta

Webové stránky & analytika

Níže najdete naše prověřené profesionály v oblasti Webové stránky & analytika s kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Můžete si napřímo zvolit člověka, kterého právě potřebujete, či pro vás může pracovat celý tým.
Stačí níže vyplnit formulář.
Martin Herčík

Martin Herčík

webdesigner, grafik

Martin dělá weby již nějaký pátek a zná nejrůznější tipy a triky. Pomůže vám nejen při redesignu, ale i při tvorbě zbrusu nových webových stránek (wordpress). Nastaví vám komentáře pod blogem, nainstaluje chat, a ještě to pro vás krásně designově upraví, protože grafiku ovládá dokonale.
Vladimíra Nollová

Vladimíra Nollová

SEO specialistka

Umí najít kompromis mezi tím, co všechno by pro vás mohla udělat, ale zároveň si je vědoma omezeného rozpočtu. Proto dokáže zpracovat materiál, který dokáže ušít na míru vašim potřebám tak, aby vás to nestálo desetitisíce.
Aleš Sýkora

Aleš Sýkora

WordPress webdeveloper, SEO, PPC

Aleš už dělal skoro vše, co se na internetu dělat dá. Má přesah vědomostí od reklamy, webu, výkonnostního marketingu, SEO, analýzy klíčových slov až do cloudových služeb a kondičního cvičení s vlastní vahou. Momentálně se věnuje především webům na WordPressu a svým blogům. Rozjíždíte firmu a nemáte nic? Začněte s e-mailem v cloudu, vlastním webem a reklamou na netu. Stačí se ozvat níže :)
Michal Krásl

Michal Krásl

pilot dronu, fotograf, grafik, webdesigner

Michal coby Ryba nahradil svou hlavu v oblacích pilotováním dronu - tak fotí a natáčí - samozřejmě, že legálně :) z výšky. Nepohrdne foťákem v ruce a přijede k Vám s mobilním fotoateliérem, například zdokumentovat Váš event. Fotky upraví a co nenafotí, to nakreslí. Vše pak s texty poskládá do skvělého letáku, plakátu, knihy, webu, banneru... S jeho tvorbou oslníte nejen fanoušky přes displej, ale i staromilce přes papír.
Markéta Karman

Markéta Karman

obchodně-marketingová specialistka

Markéta se zaměřuje na tvorbu a exekuci strategií a analýzu chování zákazníka. Její síla je v širokém přehledu napříč obory a schopnosti poskládat jednotlivé dílky ve funkční celek. Díky své úspěšné dráze obchodníka dokáže o vašem byznysu přemýšlet komplexně a v souvislostech.
Jindřich Jíra

Jindřich Jíra

B2B konzultant a stratég

Jindra spolupracuje zejména pro B2B klienty v oblasti marketingové strategie, generování leadů, zvyšování konverzí a prodejů, nurturingu, budování značky a account based marketingu. Je zakladatelem Lead Magnetu, který poskytuje komplexní služby digitálního B2B marketingu. V Top Vision lektoruje kurzy digitálního marketingu, zejména B2B. Naučí vás například, jak přemýšlet nad strategiemi a plánováním.
Martin Janda

Martin Janda

grafik, webdesigner

Martin je ideální grafik pro kompletní nastavení vaší komunikace, aby byla pro klienta srozumitelná. Začne logem doplněným o tiskové materiály a skončí webem, který bude dobře podporovat váš byznys a zákazníci se na něm neztratí. Díky 25 letům zkušeností se vyhýbá slepým cestám a najde ideální řešení pro váš rozpočet. Jako konzultant vás popostrčí v přemýšlení správným směrem a nabídne vám otevřenou zpětnou vazbu na vaše nápady.
Jakub Čuřík

Jakub Čuřík

online marketér

Kromě reklam na Facebooku vám Jakub může pomoci i s PPC, kampaněmi na Googlu, se základy webové analytiky, nastavením Google Tag Manageru a dalších nástrojů. Dobře se u vašich projektů postará i o SEO, je specialistou na hloubkové analýzy klíčových slov, technické SEO a doporučení k obsahu. Navíc, mluví řečí, které my i naši klienti rozumíme :-)
Jakub Pavlis

Jakub Pavlis

webdesigner, grafik

Máte nový projekt a chcete zaujmout na internetu? Kuba je pro Vás ten pravý pro tvorbu nového webu. Rád s Vámi prodiskutuje všechna možná řešení a web vytvoří s pěkným designem a hlavně perfektní funkčností. K webu připraví také pěknou grafiku a navíc Vám vytvoří přehlednou administraci a velmi lidsky ukáže a vysvětlí jak web funguje.
Jan Wasserbauer

Jan Wasserbauer

webdeveloper, grafik

Honza je kreativec s více jak 20letou mezinárodní praxí pro různě velké klienty. Navrhne vám grafický design od loga, webu, tiskovin až po branding pobočky. Webové stránky vám následně i naprogramuje. Rád pro klienty vytváří jednotnou vizuální prezentaci jejich značky napříč komunikačními kanály. Vizuální nosič, ať už jde o web, post na sociálních sítích nebo plakát, je především o nápadu a představě, jak by měl vypadat a co by měl obsahovat, vyjadřovat. Následná realizace se liší pouze v nástroji, kterým je vytvořen. Mluví plynule anglicky, takže pro něho není problém spolupracovat s cizinci.
Ondřej Komár

Ondřej Komár

data analytik

Už nějakou chvíli podnikáte, sbíráte data, ale již s nimi dál nepracujete, protože nevíte jak? Ondřej vám pomůže. Dokáže dát jednoduše dohromady informace z dat ze sociálních sítí, Google Analytics, reklamních systémů (Google Ads, Sklik, srovnávače zboží) a dokáže vám je přeložit do češtiny. Nevíte, zda máte podpořit reklamu spíše na sociálních sítích, nebo v PPC reklamách? Obraťte se na Ondřeje a získejte užitečné informace, které nakopnou vaše podnikání.
Tobiáš Tarcala

Tobiáš Tarcala

kreativní grafik, webdesigner a branding specialista

Grafický design je pro Tobiáše dovednost a řemeslo, které rozvíjí každý den. Zabývá se zejména tvorbou log, vizuálních identit a brandingem, ale dokáže postavit i přehledný a funkční web. Vnímá design nejen jako vizuální vyjádření, ale jde mu o nalezení vhodného řešení, které je dané zakázce ušité na míru.

Kontaktujte nás

Poptej specializace experta
crossmenuchevron-down