Kontakt

Najdi experta

Spolupráce s Influencery

Níže najdete naše prověřené profesionály v oblasti Spolupráce s Influencery s kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Můžete si napřímo zvolit člověka, kterého právě potřebujete, či pro vás může pracovat celý tým.
Stačí níže vyplnit formulář.
Lenka Jeřábková

Lenka Jeřábková

zakladatelka & konzultantka & projektová manažerka

Lenka si od začátku svého podnikání byla a je vědoma mocné síly prověřených odborníků, proto v říjnu 2018 oficiálně založila projekt Nakopni svůj marketing. Lenčinou hlavní činností je vytváření marketingových strategií a vzdělávání klientů v oblasti propagace (školení, workshopy). Má svůj specifický přistup ke klientům s důrazem na selský rozum.
Bronislava Brániková

Bronislava Brániková

obchodní partnerka & mentorka & projektová manažerka

Bronislava v marketingu a na volné noze podniká už přes 15 let. Je to stratég, vizionář a vytváří pro klienty ucelené marketingové koncepty s důrazem na finanční stránku projektu. Je systematická, věnuje se plánování a řízení projektů v časových horizontech a rozpočtech. Obchodní partnerkou projektu Nakopni svůj marketing je od května 2019.
Alice Brádková

Alice Brádková

B2B specialistka

Seniorní markeťačka na volné noze se specializací na B2B segment. Pomůže vám s marketingovým nastavením firmy i značky, zajistí branding nástroj k řízení značky BrandCloud. Ráda s vámi zkonzultuje vaše marketingové potřeby i na úrovni strategie.
Iva Baltaretu

Iva Baltaretu

content & influencer marketing

Iva má zkušenosti s návrhem a tvorbou obsahu na weby, sociální sítě i tiskové materiály. Pomůže vám zjistit, co vaše klienty zajímá, a na základě hledaných (klíčových) slov připravit vhodná témata. Má zkušenosti s tvorbou komunit on-line i off-line, pořádání eventů a vzájemným propojováním lidí a jejich projektů (linkbuilding).
Monika Podaná

Monika Podaná

influencers & modelingová agentura

Monika se ve světě módy pohybuje již přes 20 let. Když ukončila svojí vlastní dráhu modelky, začala se o své kolegyně a kolegy profesionálně starat. Nedávno svoji práci povýšila ještě na další úroveň a založila si svojí vlastní agenturu. V červnu 2020 má ve svém portfoliu ke stovce herců, hereček, modelů a modelek. Monika se zabývá také marketingem na Instagramu, kdy spolupracuje s 30 influencery z české scény.

Kontaktujte nás

Poptej specializace experta
envelopephone-handsetcrossmenuchevron-down