Kontakt

Najdi experta

Sociální sítě & reklama

Níže najdete naše prověřené profesionály v oblasti Sociální sítě & reklama s kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Můžete si napřímo zvolit člověka, kterého právě potřebujete, či pro vás může pracovat celý tým.
Stačí níže vyplnit formulář.
Bronislava Brániková

Bronislava Brániková

obchodní partnerka & mentorka & projektová manažerka

Bronislava v marketingu a na volné noze podniká už přes 15 let. Je to stratég, vizionář a vytváří pro klienty ucelené marketingové koncepty s důrazem na finanční stránku projektu. Je systematická, věnuje se plánování a řízení projektů v časových horizontech a rozpočtech. Obchodní partnerkou projektu Nakopni svůj marketing je od května 2019.
Klára Klapi Mouchová

Klára Klapi Mouchová

Facebook, Instagram specialistka

Klárka marketingově vyrostla v reklamní agentuře Symbio, kde pomohla založit oddělení zaměřené na sociální sítě. Po odchodu jí tato láska "k sockám" již zůstala. Věnuje se jak tvorbě obsahu, tak i kompletní správě reklam.
Radim Hasalík

Radim Hasalík

specialista online marketingu

Radim je pro vás ten pravý, pokud se potřebujete naučit plavat v online prostředí a vyhovuje vám jeho ryze analytický přístup k problémům. Děláte nový web? Potřebujete pomoci nastavit PPC, Google Analytics, Radim vám s tímto vším pomůže. :)
Denisa Drbohlavová

Denisa Drbohlavová

Instagram specialistka

Denisa věnuje Instagramu skoro veškerý svůj čas, proto moc dobře ví, co vaši sledující chtějí a jak oslovit další potencionální followers. Sleduje trendy, píše blog a nově dělá podcasty pro vaši lepší informovanost ohledně sociální sítě - Instagramu :)
Kristýna Hrabalová

Kristýna Hrabalová

Facebook a marketingová specialistka

Máte svůj byznys, který milujete a kterému rozumíte a řešíte, jakou formu reklamy a propagace zvolit, kolik invstovat i kdo je váš cílový zákazník? Vyplatí s investovat do online reklamy? Jak přistoupit ke komunikaci na sociálních sítích a kde hledat inspiraci pro obsah? Kde začít? Otázek je hodně. Můžete na to jít metodou pokus omyl, bude vás to ale stát cenný čas a peníze. Nechte si poradit od Kristýny, je v marketingu jako doma.
Karolína Foitlová

Karolína Foitlová

obsah pro sociální sítě (FB, IG, LI)

Rádi byste ozvláštnili obsah na vašich sítích? Nebo na webu? Žurnalistka Karolína má zkušenosti v oblasti správy webu, úpravy videa i psaní. Umí skvěle sestříhat poutavé video podle vašich představ a vašeho zadání. Zpracuje doprovodné texty i delší články, které osloví vaše publikum. Karolína umí navrhnout i textaci prodejního letáku, který zaujme či navrhne textaci letáku, který zaujme vaše potenciální klienty.
Jaroslav Vokurka

Jaroslav Vokurka

audio

Jaroslav je v audio branži již od roku 1991, kdy svoji cestu započal v Country rádiu. Následně pracoval jako šéf zvukař v Evropě 2, Frekvenci 1, Kissu či Expres Radiu. Jeho doménou je příprava zvukového doprovodu pro nejrůznější účely. Umí natočit spot, připravit od základů nové firemní rádio či s vámi natočí podcast v takové kvalitě, že by se ani v Hollywoodu za to nestyděli. Audio je Jardovým koníčkem a téměř vždy najde cestu aby i klienti, kteří složitě artikulují své představy, dosáhli toho, aby byli spokojeni s výsledkem.
Veronika Wasserbauer

Veronika Wasserbauer

marketingová strategie, online reklama

Potřebujete marketingovou strategii nebo chcete pomoct jen s její online částí? Veronika je zkušená, všestranná marketérka s praxí v offline i online komunikaci. Díky svým zkušenostem vám pomůže s aktualizací vaší stávající strategie a jestli začínáte, společně vytvoříte strategii od úplného začátku. Vedle toho se věnuje tvorbě a správě PPC kampaní (Google, Sklik, Facebook) a také SEO. Je zvyklá pracovat s různou velikostí rozpočtů a podle toho navrhovat nejoptimálnější marketingovou komunikaci.
Petr Slavík

Petr Slavík

reklamy FB & IG & LI, emailing

Petr se specializuje na reklamu na sociálních sítích a emailing. Chcete být více vidět na Facebooku, Instagramu nebo Linkedin a získat tam nové zákazníky nebo kontakty? Pak vám připraví reklamní kampaň tak, aby vyhovovala vašim potřebám? A nezapomíná ani na ty stávající - pomůže vám nastavit smysluplné a automatizované emailové kampaně, aby u vás zákazníci nakupovali opakovaně.
Ráďa Samek

Ráďa Samek

social media hero, content specialista, digital artist / AI

Ráďa má sociální sítě přirostlé přímo k srdci, protože vyrůstal v době jejich boomu. Sleduje trendy a umí je aplikovat. Nejraději se věnuje vylepšování současných socek, tvorbě a plánování obsahu a jeho propagaci. Má zkušenosti s velkými značkami jako je Prima COOL, ale rád spolupracuje i na menších projektech. Ráďa je nadšenec do nových technologií, a proto se snaží ve svých postupech využívat i nejnovější technologie umělé inteligence. Pokud uvažujete o skutečně inovativním přístupu k vaší komunikaci na sociálních sítích, Ráďa je váš člověk!

Kontaktujte nás

Poptej specializace experta
envelopephone-handsetcrossmenuchevron-down