Kontakt

Najdi experta

Online reklama

Níže najdete naše prověřené profesionály v oblasti Online reklama s kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Můžete si napřímo zvolit člověka, kterého právě potřebujete, či pro vás může pracovat celý tým.
Stačí níže vyplnit formulář.
Martina Babická

Martina Babická

grafička, evenťačka, fotografka

Martina umí spoustu věcí :) Vystudovala grafický design, takže nejenom, že pro vás celý event zorganizuje, ale k tomu připraví veškeré materiály či letáky, a ještě vám event profesionálně nafotí. Taková naše marketingová superžena. :)
Klára Klapi Mouchová

Klára Klapi Mouchová

Facebook, Instagram specialistka

Klárka marketingově vyrostla v reklamní agentuře Symbio, kde pomohla založit oddělení zaměřené na sociální sítě. Po odchodu jí tato láska "k sockám" již zůstala. Věnuje se jak tvorbě obsahu, tak i kompletní správě reklam.
Radim Hasalík

Radim Hasalík

specialista online marketingu

Radim je pro vás ten pravý, pokud se potřebujete naučit plavat v online prostředí a vyhovuje vám jeho ryze analytický přístup k problémům. Děláte nový web? Potřebujete pomoci nastavit PPC, Google Analytics, Radim vám s tímto vším pomůže. :)
Karel Brabec

Karel Brabec

nákupčí médií

Jste se svým projektem tak daleko, že si chcete koupit placenou reklamu v médiích? V onlinu, televizi, rozhlase, tisku či v oudooru? Karel vám nejen koupi mediálního prostoru zprostředkuje, ale i poradí s jeho detailním naplánováním na základě všech dostupných mediálních analýz.
Tereza Tvarůžková

Tereza Tvarůžková

PPC specialistka

Tereza se věnuje tzv. PPC reklamě ve vyhledávačích Google a Seznam. Tato reklama na internetu vás dostihne všude, kam se jen podíváte. Připraví pro vás nabídku možností využití PPC reklamy na míru a to tak, aby její nastavení bylo účelné a výnosné pro firmu. Vše vysvětlí lidsky a nezalekne se žádného oboru ani požadavků firmy.
Aleš Sýkora

Aleš Sýkora

WordPress webdeveloper, SEO, PPC

Aleš už dělal skoro vše, co se na internetu dělat dá. Má přesah vědomostí od reklamy, webu, výkonnostního marketingu, SEO, analýzy klíčových slov až do cloudových služeb a kondičního cvičení s vlastní vahou. Momentálně se věnuje především webům na WordPressu a svým blogům. Rozjíždíte firmu a nemáte nic? Začněte s e-mailem v cloudu, vlastním webem a reklamou na netu. Stačí se ozvat níže :)
Markéta Karman

Markéta Karman

obchodně-marketingová specialistka

Markéta se zaměřuje na tvorbu a exekuci strategií a analýzu chování zákazníka. Její síla je v širokém přehledu napříč obory a schopnosti poskládat jednotlivé dílky ve funkční celek. Díky své úspěšné dráze obchodníka dokáže o vašem byznysu přemýšlet komplexně a v souvislostech.
Jindřich Jíra

Jindřich Jíra

B2B konzultant a stratég

Jindra spolupracuje zejména pro B2B klienty v oblasti marketingové strategie, generování leadů, zvyšování konverzí a prodejů, nurturingu, budování značky a account based marketingu. Je zakladatelem Lead Magnetu, který poskytuje komplexní služby digitálního B2B marketingu. V Top Vision lektoruje kurzy digitálního marketingu, zejména B2B. Naučí vás například, jak přemýšlet nad strategiemi a plánováním.
Jakub Čuřík

Jakub Čuřík

online marketér

Kromě reklam na Facebooku vám Jakub může pomoci i s PPC, kampaněmi na Googlu, se základy webové analytiky, nastavením Google Tag Manageru a dalších nástrojů. Dobře se u vašich projektů postará i o SEO, je specialistou na hloubkové analýzy klíčových slov, technické SEO a doporučení k obsahu. Navíc, mluví řečí, které my i naši klienti rozumíme :-)
Veronika Wasserbauer

Veronika Wasserbauer

sociální sítě, PPC, SEO

Veronika je zkušená, všestranná marketérka s praxí v offline i online komunikaci včetně tiskové produkce. Mimo jiné působila deset let na seniorní pozici v marketingu Rádia Impuls. V posledních letech se věnuje online komunikaci na sociálních sítích, správě PPC kampaní (Facebook, Google), a v rámci aktualizací a správy webových stránek také psaní textů a SEO. Je zvyklá pracovat s různou velikostí rozpočtů a podle toho vymyslet a naplánovat nejoptimálnější marketingovou komunikace.
Jan Wasserbauer

Jan Wasserbauer

webdeveloper, grafik

Honza je kreativec s více jak 20letou mezinárodní praxí pro různě velké klienty. Navrhne vám grafický design od loga, webu, tiskovin až po branding pobočky. Webové stránky vám následně i naprogramuje. Rád pro klienty vytváří jednotnou vizuální prezentaci jejich značky napříč komunikačními kanály. Vizuální nosič, ať už jde o web, post na sociálních sítích nebo plakát, je především o nápadu a představě, jak by měl vypadat a co by měl obsahovat, vyjadřovat. Následná realizace se liší pouze v nástroji, kterým je vytvořen. Mluví plynule anglicky, takže pro něho není problém spolupracovat s cizinci.
Petr Slavík

Petr Slavík

reklamy FB & IG & LI, emailing

Petr se specializuje na reklamu na sociálních sítích a emailing. Chcete být více vidět na Facebooku, Instagramu nebo Linkedin a získat tam nové zákazníky nebo kontakty? Pak vám připraví reklamní kampaň tak, aby vyhovovala vašim potřebám? A nezapomíná ani na ty stávající - pomůže vám nastavit smysluplné a automatizované emailové kampaně, aby u vás zákazníci nakupovali opakovaně.

Kontaktujte nás

Poptej specializace experta
crossmenuchevron-down