Kontakt

Najdi experta

Marketingová strategie v kostce

Níže najdete naše prověřené profesionály v oblasti Marketingová strategie v kostce s kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Můžete si napřímo zvolit člověka, kterého právě potřebujete, či pro vás může pracovat celý tým.
Stačí níže vyplnit formulář.
Lenka Jeřábková

Lenka Jeřábková

zakladatelka & konzultantka & projektová manažerka

Lenka si od začátku svého podnikání byla a je vědoma mocné síly prověřených odborníků, proto v říjnu 2018 oficiálně založila projekt Nakopni svůj marketing. Lenčinou hlavní činností je vytváření marketingových strategií a vzdělávání klientů v oblasti propagace (školení, workshopy). Má svůj specifický přistup ke klientům s důrazem na selský rozum.
Bronislava Brániková

Bronislava Brániková

obchodní partnerka & mentorka & projektová manažerka

Bronislava v marketingu a na volné noze podniká už přes 15 let. Je to stratég, vizionář a vytváří pro klienty ucelené marketingové koncepty s důrazem na finanční stránku projektu. Je systematická, věnuje se plánování a řízení projektů v časových horizontech a rozpočtech. Obchodní partnerkou projektu Nakopni svůj marketing je od května 2019.
Tomáš Sýkora

Tomáš Sýkora

automatizace, nastavení chatbotů

Profík, který se v marketingových vodách pohybuje leta. Pokud chcete ušetřit za lidskou sílu a nechat roboty pracovat efektivně za vás, stačí málo - poptat v e-formuláři níže právě Tomáše a může být váš :-)
Alice Brádková

Alice Brádková

B2B specialistka

Seniorní markeťačka na volné noze se specializací na B2B segment. Pomůže vám s marketingovým nastavením firmy i značky, zajistí branding nástroj k řízení značky BrandCloud. Ráda s vámi zkonzultuje vaše marketingové potřeby i na úrovni strategie.
Magdalena Lukášová

Magdalena Lukášová

copywriterka

Nevíte si rady s texty na webu? Zdají se vám vaše letáky, katalogy i produktové popisky nudné a nicneříkající? Nebojte se textového vlka nic, Magdalena vám ráda pomůže, uleví, poradí. Specialistka na obsahový marketing, která vyladí texty na e-shopu, sociálních sítích, zkrátka všude tam, kde jsou písmenka. Najde tu správnou notu a váš obsah pozvedne o oktávu výš.
Jitka Tazberíková Konečná

Jitka Tazberíková Konečná

specialistka na brand marketing

Potřebujete oživit zavedený produkt nebo na trh uvádíte novinku? V brand marketingu se Jitka pohybuje přes 10 let a díky tomu dovede vystřihnout strategii a marketingový plán na míru a koordinovat jeho realizaci. Jitka má analytické myšlení a dobré organizační schopnosti, je kreativní a vyzná se v marketingovém prostředí českého trhu.
Petr Rubáš

Petr Rubáš

business developer, stratég

Petr se většinu svého profesního života pohyboval v prostředí (digitálních) agentur, umí řídit velké projekty, má přehled o velkém businessu, technologiích. Společně s manželkou řídí rodinný podnik zaměřený na vína od mikrovinařů z Moravy a Čech. A je také jedním z členů čtyřčlenného dua, kapely Vasilův Rubáš. :-) Pokud chcete spolupracovat s pozitivním člověkem, který umí nacházet řešení, je Petr tou správnou volbou.
Jindřich Jíra

Jindřich Jíra

B2B konzultant a stratég

Jindra spolupracuje zejména pro B2B klienty v oblasti marketingové strategie, generování leadů, zvyšování konverzí a prodejů, nurturingu, budování značky a account based marketingu. Je zakladatelem Lead Magnetu, který poskytuje komplexní služby digitálního B2B marketingu. V Top Vision lektoruje kurzy digitálního marketingu, zejména B2B. Naučí vás například, jak přemýšlet nad strategiemi a plánováním.
Katarína Krajčovičová

Katarína Krajčovičová

marketingová komunikace

Katarína se zaměřuje na tvorbu marketingové komunikace - díky jejím zkušenostem z digitálního prostředí budete vědět, na jakých platformách online světa je třeba váš produkt / službu komunikovat tak, aby to přineslo žádoucí výsledek. Její konzultace jsou i edukační - dělá vás samostatnými, abyste si tyto procesy uměli v budoucnu zastřešit sami a rozuměli jim. Kromě toho má příjemný hlas a projev a můžete s ní spolupracovat i jako s moderátorkou.
Veronika Wasserbauer

Veronika Wasserbauer

marketingová strategie, online reklama

Potřebujete marketingovou strategii nebo chcete pomoct jen s její online částí? Veronika je zkušená, všestranná marketérka s praxí v offline i online komunikaci. Díky svým zkušenostem vám pomůže s aktualizací vaší stávající strategie a jestli začínáte, společně vytvoříte strategii od úplného začátku. Vedle toho se věnuje tvorbě a správě PPC kampaní (Google, Sklik, Facebook) a také SEO. Je zvyklá pracovat s různou velikostí rozpočtů a podle toho navrhovat nejoptimálnější marketingovou komunikaci.
Petr Slavík

Petr Slavík

reklamy FB & IG & LI, emailing

Petr se specializuje na reklamu na sociálních sítích a emailing. Chcete být více vidět na Facebooku, Instagramu nebo Linkedin a získat tam nové zákazníky nebo kontakty? Pak vám připraví reklamní kampaň tak, aby vyhovovala vašim potřebám? A nezapomíná ani na ty stávající - pomůže vám nastavit smysluplné a automatizované emailové kampaně, aby u vás zákazníci nakupovali opakovaně.
Zuzana Köhlerová

Zuzana Köhlerová

business koučka

Zuzana má za sebou bohatou obchodní a manažerskou kariéru v různých firmách. Před několika lety začala podnikat a předávat svoje bohaté zkušenosti. Podnikáte už nějakou chvílí a chcete posunout váš business o level výše? Chcete najít systém jak správně delegovat a kontrolovat předanou práci? Chcete nastavit nové systémy a metodiky pro urychlení firemních procesů? Chcete cílit správně na správné zákazníky a zvýšit tak šanci na úspěch? Zuzana vás tímto mile ráda provede. Nedělejte drahé chyby začátečníků, nechte si poradit.
Soňa Rampulová 

Soňa Rampulová 

strategické projektové řízení

Soňa je stálicí marketingové a PR scény již přes 20 let. Má zkušenosti s online a offline marketingem, PR a business development. Je zakladatelkou Next Generation Legal Business Clubu a občasnou mentorkou. Specializuje se na na projektové řízení.

Kontaktujte nás

Poptej specializace experta
envelopephone-handsetcrossmenuchevron-down