Kontakt

Najdi experta

Copywriting & grafika & video

Níže najdete naše prověřené profesionály v oblasti Copywriting & grafika & video s kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Můžete si napřímo zvolit člověka, kterého právě potřebujete, či pro vás může pracovat celý tým.
Stačí níže vyplnit formulář.
Martina Babická

Martina Babická

grafička, evenťačka, fotografka

Martina umí spoustu věcí :) Vystudovala grafický design, takže nejenom, že pro vás celý event zorganizuje, ale k tomu připraví veškeré materiály či letáky, a ještě vám event profesionálně nafotí. Taková naše marketingová superžena. :)
Jana Rosůlková

Jana Rosůlková

copywriterka

Potřebujete napsat texty, vymyslet motto projektu? Jana bere v úvahu klíčová slova, která jsou jí zadána :) Takže neztrácíte čas vysvětlováním, co takové SEO je a jak se k tomu po obsahové stránce postavit. Jana tvoří obsah vycházející ze zásad SEO.
Martin Herčík

Martin Herčík

webdesigner, grafik

Martin dělá weby již nějaký pátek a zná nejrůznější tipy a triky. Pomůže vám nejen při redesignu, ale i při tvorbě zbrusu nových webových stránek (wordpress). Nastaví vám komentáře pod blogem, nainstaluje chat, a ještě to pro vás krásně designově upraví, protože grafiku ovládá dokonale.
Kateřina Kučerová

Kateřina Kučerová

PR specialistka a copywriterka

Potřebujete vymyslet PR strategii a zároveň napsat text k PR podpoře daného produktu či služby, zaplnit blog nebo vyladit obsah webu na základě klíčových slov? Pokud nejste psací typ, nevadí! Nechte to na Kateřině, naší PR kouzelnici, ráda vám pomůže. :)
Iva Baltaretu

Iva Baltaretu

content & influencer marketing

Iva má zkušenosti s návrhem a tvorbou obsahu na weby, sociální sítě i tiskové materiály. Pomůže vám zjistit, co vaše klienty zajímá, a na základě hledaných (klíčových) slov připravit vhodná témata. Má zkušenosti s tvorbou komunit on-line i off-line, pořádání eventů a vzájemným propojováním lidí a jejich projektů (linkbuilding).
Magdalena Lukášová

Magdalena Lukášová

copywriterka

Nevíte si rady s texty na webu? Zdají se vám vaše letáky, katalogy i produktové popisky nudné a nicneříkající? Nebojte se textového vlka nic, Magdalena vám ráda pomůže, uleví, poradí. Specialistka na obsahový marketing, která vyladí texty na e-shopu, sociálních sítích, zkrátka všude tam, kde jsou písmenka. Najde tu správnou notu a váš obsah pozvedne o oktávu výš.
Petra Keřková

Petra Keřková

copywriter, PR specialistka

Petra pro vás napíše článek na blog, tiskovou zprávu, texty na web nebo popisky v e-shopu. A navíc: slogany sype z rukávu na počkání! Díky dlouholeté práci na tiskovém oddělení a v knihovnách umí najít ty správné zdroje a umí pracovat (nejen) s odbornými informacemi. Ví, co jsou klíčová slova, takže se je nebojí použít. Uvědomuje si, jak velký vliv mají vaše texty na SEO. Petra je rychlá, má nadhled a smysl pro humor a ten hravě zapracuje do textů, které pro vás velmi flexibilně vytvoří.
Jana Švec

Jana Švec

koordinátorka, copywriting, překlady

Jana vám napíše blog, popisky pro e-shop a zakomponuje do nich klíčová slova. Přeloží texty z angličtiny, němčiny nebo slovenštiny. Vaše texty také zkoriguje a podrobí editorským zásahům. Ale hlavně, Jana a její tým virtuálních asistentek zastřeší vaši kancelář - domluví schůzky, vyřídí poptávky, zajistí administrativní agendu... A vy se budete moci věnovat tomu, co vás baví víc.
Tomáš /Koudy/ Koucký

Tomáš /Koudy/ Koucký

video maker

Byla otázka času, kdy se mezi experty Nakopni svůj marketing objeví konečně video maker. Jsme rádi, že s námi chce spolupracovat právě Koudy. Tomáš je profík každým coulem, nejraději točí na horách a v extrémních podmínkách, ale střihne vám i pěkné promo video, které vás nebude stát velké peníze. Potřebujete mít hezkou a profesionální propagaci, kde chcete vysvětlit, o čem váš produkt je? Tomáš je tu pro vás!
Radek Šír

Radek Šír

produktové fotografie

Potřebujete na e-shop kvalitní produktové fotografie? Radek vyfotí vaše produkty od velikosti prstýnku až po lidskou postavu. S kolegy fotí v režimu 2D, 3D a díky nejmodernější technologii vytváří i 360° fotky, video nebo animaci. Fotí, abyste prodávali, protože foto je to, co prodává. Stačí zabalit vaše produkty, poslat je do Brna Radkovi a během pár dní máte boží produktové fotky ve vašem mailu.
Karolína Foitlová

Karolína Foitlová

obsah pro sociální sítě (FB, IG, LI)

Rádi byste ozvláštnili obsah na vašich sítích? Nebo na webu? Žurnalistka Karolína má zkušenosti v oblasti správy webu, úpravy videa i psaní. Umí skvěle sestříhat poutavé video podle vašich představ a vašeho zadání. Zpracuje doprovodné texty i delší články, které osloví vaše publikum. Karolína umí navrhnout i textaci prodejního letáku, který zaujme či navrhne textaci letáku, který zaujme vaše potenciální klienty.
Martin Janda

Martin Janda

grafik, webdesigner

Martin je ideální grafik pro kompletní nastavení vaší komunikace, aby byla pro klienta srozumitelná. Začne logem doplněným o tiskové materiály a skončí webem, který bude dobře podporovat váš byznys a zákazníci se na něm neztratí. Díky 25 letům zkušeností se vyhýbá slepým cestám a najde ideální řešení pro váš rozpočet. Jako konzultant vás popostrčí v přemýšlení správným směrem a nabídne vám otevřenou zpětnou vazbu na vaše nápady.
Jakub Pavlis

Jakub Pavlis

webdesigner, grafik

Máte nový projekt a chcete zaujmout na internetu? Kuba je pro Vás ten pravý pro tvorbu nového webu. Rád s Vámi prodiskutuje všechna možná řešení a web vytvoří s pěkným designem a hlavně perfektní funkčností. K webu připraví také pěknou grafiku a navíc Vám vytvoří přehlednou administraci a velmi lidsky ukáže a vysvětlí jak web funguje.
Jaroslav Vokurka

Jaroslav Vokurka

audio

Jaroslav je v audio branži již od roku 1991, kdy svoji cestu započal v Country rádiu. Následně pracoval jako šéf zvukař v Evropě 2, Frekvenci 1, Kissu či Expres Radiu. Jeho doménou je příprava zvukového doprovodu pro nejrůznější účely. Umí natočit spot, připravit od základů nové firemní rádio či s vámi natočí podcast v takové kvalitě, že by se ani v Hollywoodu za to nestyděli. Audio je Jardovým koníčkem a téměř vždy najde cestu aby i klienti, kteří složitě artikulují své představy, dosáhli toho, aby byli spokojeni s výsledkem.
Veronika Wasserbauer

Veronika Wasserbauer

marketingová strategie, online reklama

Potřebujete marketingovou strategii nebo chcete pomoct jen s její online částí? Veronika je zkušená, všestranná marketérka s praxí v offline i online komunikaci. Díky svým zkušenostem vám pomůže s aktualizací vaší stávající strategie a jestli začínáte, společně vytvoříte strategii od úplného začátku. Vedle toho se věnuje tvorbě a správě PPC kampaní (Google, Sklik, Facebook) a také SEO. Je zvyklá pracovat s různou velikostí rozpočtů a podle toho navrhovat nejoptimálnější marketingovou komunikaci.
Jan Wasserbauer

Jan Wasserbauer

webdeveloper, grafik

Honza je kreativec s více jak 20letou mezinárodní praxí pro různě velké klienty. Navrhne vám grafický design od loga, webu, tiskovin až po branding pobočky. Webové stránky vám následně i naprogramuje. Rád pro klienty vytváří jednotnou vizuální prezentaci jejich značky napříč komunikačními kanály. Vizuální nosič, ať už jde o web, post na sociálních sítích nebo plakát, je především o nápadu a představě, jak by měl vypadat a co by měl obsahovat, vyjadřovat. Následná realizace se liší pouze v nástroji, kterým je vytvořen. Mluví plynule anglicky, takže pro něho není problém spolupracovat s cizinci.
Hana Dubovská

Hana Dubovská

korektorka textu

Nemáte problém napsat text, ale nejste si jistí, zda jsou čárky a háčky, jak mají být? Nemáte cit pro správné skloňování? Byli byste rádi, aby vaše myšlenky, které jste převedli na papír, nekazily zbytečné chyby? Hanka vám ráda pomůže. Po mnoha letech práce s texty jako právnička, překladatelka, tvůrkyně obsahu webů i tištěných materiálů v rámci mnoha různých projektů, vám opraví gramatiku i stylistiku, a ráda s vámi nasdílí svůj pocit z textu z pozice nezávislého čtenáře.

Kontaktujte nás

Poptej specializace experta
crossmenuchevron-down