Kontakt

Online konzultace 3E

3 seniorní marketéři + 1 klient + 120 minut = vyřešení problému

3 seniorní marketéři + 1 klient + 120 minut = vyřešení problému

Představujeme vám online konzultaci 3E, kdy během 120 minut máte možnost konzultovat svůj konkrétní marketingově-obchodní problém, ne s jedním, ale rovnou se třemi seniorními marketéry najednou.  

Během dvou hodin ⏳⏳ s vámi probereme problém a nabídneme konkrétní řešení, může zde padnout i nápad za milion 💰. Nejen, že celou konzultaci ex post dostanete natočenou a plně k dispozici, ale dostanete také zpracovaný „úkolovník“ v pevných termínech na kterých se společně shodneme. Z konzultace odejdete s konkrétním návodem, jak daný problém řešit ✔️.

Kdo je klientem konzultace 3E:

 • Majitel firmy, co se potřebuje se hnout z místa.
 • Člověk, který chce znát jiný úhel pohledu svůj konkrétní na obchodně-marketingový problém, bez mazání medu kolem pusy.
 • Začínající podnikatel a chce si určit směr, kudy se v reklamě a marketingu vydat.
 • Například řešíte 🧐:
  • Máte vysokou návštěvnost webu, ale prodeje váznou.
  • Nemáte marketingovou strategii pod kontrolou, nevíte, kam dřív skočit, kde máte začít.
  • Potřebujete obratem získat cashflow, jinak zkrachujete.

Pokud si nejste jistí, zda je pro vás Online konzultace 3E vhodná, rovnou zavolejte zakladatelce projektu Nakopni svůj marketing, Lence Jeřábkové ☎ 777 622 207, či napište 📧 lenka@nakopnisvujmarketing.cz

Jak probíhá online Konzultace 3E:

 • První je úvodní 📞 call s jedním expertem, který si vás vyzpovídá, zjistí konkrétní zadání, pobaví se s vámi o vaší firmě, projektu - vše tak, aby poskytl vstupní infromace všem expertům, kteří se vaší online konzultace 3E budou účastnit. Tento precall trvá 60-90 minut a je v ceně konzultace 3E.
 • Během samotné konzultaci 3E nám představíte vaše podnikání a nastíníte problematická místa a oblasti k diskusi.
 • Experti po doptání, postupně navrhují řešení, na které máte vy jako klient možnost obratem reagovat.
 • Po konzultaci dostanete 📺 videozáznam z konzultace 3E, akční plán ("úkolovník"), záznam z chatu a naše poznámky.

Kolik stojí online konzultace 3E?

 • Bude účtována pohyblivá částka od 5 990 Kč do 14 990 Kč

Přesnou cenu konzultace si určí klient dle své spokojenosti. Minimální hodnota je 5 990 Kč.

📧 V případě zájmu stačí vyplnit váš email níže 📧

Začátek formuláře

E-mail

Přes jakou platformu probíhá online konzultace 3E?

 • Google meet

Reference

Radu Style Fashion

Radka Zemanová, majitelka, Radu Style Fashion

S konzultací 3E jsem byla velmi spokojená, ikdyž jsem vlastně z počátku vůbec nevěděla do čeho jdu 😃 Poprvé jsem mluvila o svém podnikání s úplně cizími lidmi, kteří se na to dívají zvenčí, mají zkušenosti a mají mi co předat. Bylo to velmi zajímavé slyšet jejich pohled na věc.

Hned jak jsem přišla díky konzultaci na lepší myšlenky se všechno obrátilo a začalo se dařit 😃 Přínosem bylo určitě to, že zrovna v mém případě byly expertkami ženy, dokonce jedna, která se v oblasti módy pohybuje již několik let.

Závěrem bych chtěla ještě jednou velmi poděkovat za tuto příležitost. Bylo to celé pro mě velkým přínosem, ke svým poznámkám z konzultace se stále vracím a ráda tuto možnost doporučím dalším, kteří stojí tak trochu na rozcestí a hledají radu.

Podnikatelský networking BforB Brno

Veronika Škubalová, oblastní ředitelka, Podnikatelský networking BforB Brno

Díky konzultaci 3E, jsme dokázali najít zajímavý nástroj, který by mohl vyřešit naše problémy a přivést nám tak nové hosty a potenciální členy. Velmi oceňuji přípravu před samotnou konzultací, kde jsme si definovali přesně tu otázku, která nás trápí.

Samotná konzultace byla přehlídkou profesionality, zajímavých nápadů, odborného vhledu, ale i vžití se do kůže potenciálního hosta/člena. A kdo se bojí, že po konzultaci bude odcházet se spoustou informací, zmatkem v hlavě čím vlastně začít, tak se bojí zbytečně. Dostali jsme jasný plán akčních kroků, jak celý projekt zrealizovat. Už se těšíme, jaké výsledky nám to přinese.

Utukutu - hračky pro děti

Gábi Hrdina, majitelka společnosti, Utukutu

Konzultace 3E mě opravdu vystřelila až do vesmíru. Velmi si cením jasného nadhledu a zaujetí všech tří expertek, které svými zkušenostmi vlastně v krátkém čase pomůžou s řešením problému a nastavením jasných nejbližších kroků.

Rozhodně bych spolupráci s Nakopni svůj marketing a Konzultaci 3E doporučila všem, kteří se cítí opravdu přepracovaní, zavalení v operativě či jen nevědí, jak vyhodnotit nejlepší další krok. Je potřeba velká práce a příprava, ale i díky ní, se nám všechny informace tříbí a nacházíme rychleji cestu.

crossmenu