Kontakt

Online konzultace 3E

3 seniorní marketéři + 1 klient + 120 minut = vyřešení problému

3 seniorní marketéři + 1 klient + 120 minut = vyřešení problému

Představujeme vám online konzultaci 3E, kdy během 120 minut máte možnost konzultovat svůj konkrétní marketingově-obchodní problém, ne s jedním, ale rovnou se třemi seniorními marketéry najednou.  

Během dvou hodin ⏳⏳ s vámi probereme problém a nabídneme konkrétní řešení, může zde padnout i nápad za milion 💰. Nejen, že celou konzultaci ex post dostanete natočenou a plně k dispozici, ale dostanete také zpracovaný „úkolovník“ v pevných termínech na kterých se společně shodneme. Z konzultace odejdete s konkrétním návodem, jak daný problém řešit ✔️.

Kdo je klientem konzultace 3E:

 • Majitel firmy, co se potřebuje se hnout z místa.
 • Člověk, který chce znát jiný úhel pohledu svůj konkrétní na obchodně-marketingový problém, bez mazání medu kolem pusy.
 • Začínající podnikatel a chce si určit směr, kudy se v reklamě a marketingu vydat.
 • Například řešíte 🧐:
  • Máte vysokou návštěvnost webu, ale prodeje váznou.
  • Nemáte marketingovou strategii pod kontrolou, nevíte, kam dřív skočit, kde máte začít.
  • Potřebujete obratem získat cashflow, jinak zkrachujete.

Pokud si nejste jistí, zda je pro vás Online konzultace 3E vhodná, rovnou zavolejte zakladatelce projektu Nakopni svůj marketing, Lence Jeřábkové ☎ 777 622 207, či napište 📧 lenka@nakopnisvujmarketing.cz

Jak probíhá online Konzultace 3E:

 • První je úvodní 📞 call s jedním expertem, který si vás vyzpovídá, zjistí konkrétní zadání, pobaví se s vámi o vaší firmě, projektu - vše tak, aby poskytl vstupní infromace všem expertům, kteří se vaší online konzultace 3E budou účastnit. Tento precall trvá 60-90 minut a je v ceně konzultace 3E.
 • Během samotné konzultaci 3E nám představíte vaše podnikání a nastíníte problematická místa a oblasti k diskusi.
 • Experti po doptání, postupně navrhují řešení, na které máte vy jako klient možnost obratem reagovat.
 • Po konzultaci dostanete 📺 videozáznam z konzultace 3E, akční plán ("úkolovník"), záznam z chatu a naše poznámky.

Kolik stojí online konzultace 3E?

 • Bude účtována pohyblivá částka od 5 990 Kč do 14 990 Kč

Přesnou cenu konzultace si určí klient dle své spokojenosti. Minimální hodnota je 5 990 Kč.

📧 V případě zájmu stačí vyplnit váš email níže 📧

Začátek formuláře

E-mail

Přes jakou platformu probíhá online konzultace 3E?

 • Google meet

Reference

Utukutu - hračky pro děti

Gábi Hrdina, majitelka společnosti, Utukutu

Extra služba od Nakopni svůj marketing "Konzultace 3E" mě opravdu vystřelila až do vesmíru. Velmi si cením jasného nadhledu a zaujetí všech tří expertek, které svými zkušenostmi vlastně v krátkém čase pomůžou s řešením problému a nastavením jasných nejbližších kroků.

Rozhodně bych Konzultaci 3E doporučila všem, kteří se cítí opravdu přepracovaní, zavalení v operativě či jen nevědí, jak vyhodnotit nejlepší další krok. Je potřeba velká práce a příprava, ale i díky ní, se nám všechny informace tříbí a nacházíme rychleji cestu.

Radu Style Fashion

Radka Zemanová, majitelka, Radu Style Fashion

Od Nakopni svůj marketing jsem využila extra službu "Konzultace 3E" a byla byla velmi spokojená, ikdyž jsem vlastně z počátku vůbec nevěděla do čeho jdu 😃. Poprvé jsem mluvila o svém podnikání s úplně cizími lidmi, kteří se na to dívají zvenčí, mají zkušenosti a mají mi co předat. Bylo to velmi zajímavé slyšet jejich pohled na věc.

Hned jak jsem přišla díky konzultaci na lepší myšlenky se všechno obrátilo a začalo se dařit 😃 Přínosem bylo určitě to, že zrovna v mém případě byly expertkami ženy, dokonce jedna, která se v oblasti módy pohybuje již několik let.

Závěrem bych chtěla ještě jednou velmi poděkovat za tuto příležitost. Bylo to celé pro mě velkým přínosem, ke svým poznámkám z konzultace se stále vracím a ráda tuto možnost doporučím dalším, kteří stojí tak trochu na rozcestí a hledají radu.

Podnikatelský networking BforB Brno

Veronika Škubalová, oblastní ředitelka, Podnikatelský networking BforB Brno

Díky konzultaci 3E (extra služba od Nakopni svůj marketing), jsme dokázali najít zajímavý nástroj, který by mohl vyřešit naše problémy a přivést nám tak nové hosty a potenciální členy. Velmi oceňuji přípravu před samotnou konzultací, kde jsme si definovali přesně tu otázku, která nás trápí.

Samotná konzultace byla přehlídkou profesionality, zajímavých nápadů, odborného vhledu, ale i vžití se do kůže potenciálního hosta/člena. A kdo se bojí, že po konzultaci bude odcházet se spoustou informací, zmatkem v hlavě čím vlastně začít, tak se bojí zbytečně. Dostali jsme jasný plán akčních kroků, jak celý projekt zrealizovat. Už se těšíme, jaké výsledky nám to přinese.

Kontakt form
crossmenuchevron-down