ONLINE KONZULTACE 3E

3 seniorní marketéři + 1 klient + 120 minut = vyřešení problému

Představujeme vám novinku: online konzultaci 3E, kdy během 120 minut máte možnost konzultovat svůj konkrétní marketingově-obchodní problém, ne s jedním, ale rovnou se třemi seniorními marketéry najednou.

Během dvou hodin s vámi probereme problém a nabídneme konkrétní řešení. Může zde padnout i nápad za milion. Nejen, že záznam celé konzultace dostanete plně k dispozici, ale dostanete od nás i zpracovaný akční plán ("úkolovník") v pevných termínech, na kterých se společně během konzultace shodneme. Z konzultace odejdete s velmi konkrétním návodem, jak vaši situaci můžete řešit.

Proč konzultace 3E?

 • 3E to jsou 3 experti - seniorní markeťáci, kteří jsou vám k ruce.
 • Víc hlav prostě víc ví. Celý projekt Nakopni svůj marketing stojí na spolupráci marketingových expertů. Většina marketérů si svoje nápady pečlivě střeží, hlídá si své know-how, obává se konkurence. My naopak v rámci Nakopni svůj marketing o našich projektech otevřeně mluvíme a společně sdílíme své nápady přímo s klientem.
 • Praxe ukázala, že dvě hodiny jsou tak akorát na prozkoumání problematiky a vyvození prvotních závěrů a návrhů. Naše trojkonzultace se dostane pod povrch, ale není čas na řešení přílišných detailů. 
 • Pokud potřebujete nestranný pohled na vaši situaci, jsme tu pro vás. Nemažeme vám med kolem pusy. Online konzultace 3E může sloužit i jako audit vašich současných marketingových aktivit.
 • Namixujeme vám experty na míru. Řešíte spíše eshop, B2B segment nebo prodeje služeb? Expertů v Nakopni svůj marketing s různými oborovými specializacemi je skoro 40. Namícháme vám složení konzultantů na míru vašim potřebám. Podívejte se, kdo jsou experti Nakopni svůj marketing.

👇 Reference najdete na konci stránky 👇

Kdo je klientem konzultace 3E?

 • Majitel/ka, interní marketér/ka ve firmě, který/á se zasekl/a a potřebuje se hnout z místa.
 • Chcete znát jiný úhel pohledu svůj konkrétní na obchodně-marketingový problém.
 • Jste začínající podnikatel a chcete si určit směr, kudy se v reklamě a marketingu vydat, chcete si nechat poradit, jak se vyhnout slepým uličkám a čeho se vyvarovat?

Například řešíte:

Máte vysokou návštěvnost webu, ale prodeje váznou.

 • Nemáte marketingovou strategii pod kontrolou, nevíte, kam dřív skočit, kde máte začít.
 • V roce 2020/2021 (COVID) se vám zastavily obchody, potřebujete je opět nakopnout.
 • Potřebujete obratem získat cashflow, jinak zkrachujete.
 • Nevíte, jak si dát dohromady komunikační nebo publikační plán? Co, kdy a kde komunikovat?
 • Potřebujete pomoci vybrat marketingovou, reklamní, mediální agenturu.

Pokud si nejste jistí, zda je pro vás Online konzultace 3E vhodná, rovnou zavolejte zakladatelce projektu Nakopni svůj marketing, Lence Jeřábkové 777 622 207, či napište na  lenka@nakopnisvujmarketing.cz.

📧 Pokud máte o konzultaci zájem, či se chcete na něco zeptat, dejte nám svůj email a my se vám ozveme 📧 

Jak online konzultace 3E probíhá:

 • První je úvodní call s jedním expertem, který si vás vyzpovídá, zjistí konkrétní zadání, pobaví se s vámi o vaší firmě, projektu - vše tak, aby poskytl vstupní infromace všem expertům, kteří se vaší online konzultace 3E budou účastnit. Tento precall trvá 60-90 minut a je v ceně konzultace 3E.
 • Během samotné konzultaci 3E nám představíte vaše podnikání a nastíníte problematická místa a oblasti k diskusi.
 • Experti po doptání, postupně navrhují řešení, na které máte vy jako klient možnost obratem reagovat.
 • Po konzultaci dostanete videozáznam z konzultace 3E, akční plán ("úkolovník"), záznam z chatu a naše poznámky.

Kolik stojí online konzultace 3E?

 • Po skončení konzultace 3E vám účtovat částku od 5 990 Kč do 14 990 Kč.
 • Jaká částka na faktuře bude přesně, to si určíte vy - podle toho, jaký přínos pro vás tato konzultace měla. Minimální cena konzultace 3E je 5 990 Kč.

📧 V případě zájmu stačí vyplnit váš email níže 📧

Reklamace konzultace 3E?

 • V případě vaší nespokojenosti máte kozultaci 3E zdarma. Je potřeba ale splnit dvě podmínky: svou nespokojenost oznámit v průběhu konzultace a následně nám sepsat konkrétní argumenty, s čím jste byli nespokojeni či co konkrétně nenaplnilo vaše očekávání. 

Přes jakou platformu probíhá online konzultace 3E?

 • Google meet

Reference:

Utukutu, majitelka společnosti, Gábina Hrdina

Konzultace 3E mě opravdu vystřelila až do vesmíru. Velmi si cením jasného nadhledu a zaujetí všech tří expertek, které svými zkušenostmi vlastně v krátkém čase pomůžou s řešením problému a nastavením jasných nejbližších kroků.

Rozhodně bych spolupráci s Nakopni svůj markteing a Konzultaci 3E doporučila všem, kteří se cítí opravdu přepracovaní, zavalení v operativě či jen nevědí, jak vyhodnotit nejlepší další krok. Je potřeba velká práce a příprava, ale i díky ní, se nám všechny informace tříbí a nacházíme rychleji cestu.

Podnikatelský networking BforB Brno, oblastní ředitelka Veronika Škubalová


Díky konzultaci 3E, jsme dokázali najít zajímavý nástroj, který by mohl vyřešit naše problémy a přivést nám tak nové hosty a potenciální členy. Velmi oceňuji přípravu před samotnou konzultací, kde jsme si definovali přesně tu otázku, která nás trápí.

Samotná konzultace byla přehlídkou profesionality, zajímavých nápadů, odborného vhledu, ale i vžití se do kůže potenciálního hosta/člena. A kdo se bojí, že po konzultaci bude odcházet se spoustou informací, zmatkem v hlavě čím vlastně začít, tak se bojí zbytečně. Dostali jsme jasný plán akčních kroků, jak celý projekt zrealizovat. Už se těšíme, jaké výsledky nám to přinese.

Radu Style Fashion, majitelka Radka Zemanová

S konzultací 3E jsem byla velmi spokojená, ikdyž jsem vlastně z počátku vůbec nevěděla do čeho jdu 😃 Poprvé jsem mluvila o svém podnikání s úplně cizími lidmi, kteří se na to dívají zvenčí, mají zkušenosti a mají mi co předat. Bylo to velmi zajímavé slyšet jejich pohled na věc.

Hned jak jsem přišla díky konzultaci na lepší myšlenky se všechno obrátilo a začalo se dařit 😃 Přínosem bylo určitě to, že zrovna v mém případě byly expertkami ženy, dokonce jedna, která se v oblasti módy pohybuje již několik let.

Závěrem bych chtěla ještě jednou velmi poděkovat za tuto příležitost. Bylo to celé pro mě velkým přínosem, ke svým poznámkám z konzultace se stále vracím a ráda tuto možnost doporučím dalším, kteří stojí tak trochu na rozcestí a hledají radu.

👇 V případě zájmu či otázky nám zanechte na sebe kontakt, ozveme se co nejdříve ✍️