Vztahy a vztahologie - můj ťuťu projekt :-)

Jmenuji se Bronislava Fára Brániková a profesí jsem marketér. Práce mě baví, ale svůj čas nevěnuji pouze jí. Mám několik dalších osobních projektů, které vznikly z mého nadšení, a svůj čas jim věnuji, protože mě jistým způsobem naplňují.

Přesně z takovýchto pohnutek jsem v červenci 2018 založila stránku Vztahy a vztahologie, která sdružuje lidi se zájmem o vztahy, seznamování, řešení různých situací v partnerských vztazích, v rodině, při seznamování, atd. Naše publikum žije tím, že vztahy nejsou věda a hlavně, že v tom nejsme sami. #jsmevtomspolu

Díky rozšíření týmu o kolegyni Evženii má dnes stránka Vztahy a vztahologie tisíce fanoušků (k 8.11. 2019 to je 4300+ fanoušků), kteří se aktivně zapojují do diskusí, reagují a sdílí příspěvky. Počet fanoušků nám každým dnem roste. Máme vysoký a rostoucí dosah i engagement.

Pod touto stránkou funguje nyní i 6 různě tematicky zaměřených uzavřených skupin, dvě z nich mají relativně vysoké počty aktivních členů (2000+, 650+). V těchto skupinách se řeší intimnější témata než přímo na stránce Vztahy a vztahologie a v rámci skupin jsme schopni od členů získávat podrobnější informace o jejich názorech, způsobu přístupu k určitým situacím, atd.

Reklamní prostor na stránce Vztahy a vztahologie je samozřejmě (bohužel a naštěstí) limitován.

Zajímá vás více? Napište mi. Vaše požadavky a představy s vámi ráda prodiskutuji a spolu najdeme ideální řešení.