Spolupráce s blogem Rumová víla

Když jsem odešla z korporátu, tak se mi uvolnily nejen ruce, ale i hlava. Více a více se mi v hlavě honila myšlenka vlastního blogu - ke psaní mám blízko celý život. Udělala jsem si sumář toho, o čem bych chtěla psát a opět se tam nejsilněji projevila motivace pomáhat. Pořád někde lítám a jelikož si většinu cest plánuji po vlastní ose, řekla jsem si, že se tím můžu inspirovat i někdo jiného. Proto jsem založila portál Rumová víla.

Protože jsem uvnitř systémový člověk, rozřadila jsem své tipy na výlet dle časové náročnosti - jednodenní, víkend, dovolená. Nejvíce píšu o MTB, lyžování, sportu jako takovém či o cestování do vzdálenějších koutů (Dubai, Sri Lanka atd...). Každý čtenář si může vybrat dle svého gusta.

Za rok, co blog píšu se rozšířil o dvě další sekce. Sexy projekty, kdy píšu o projektech, které mě nějakým způsobem zaujaly a mají společenský přesah. Moje teorie - sem tam na povrh vyplyne nějaká moje myšlenka, o kterou mám potřebu se podělit.

Pokud se Vám web líbí a nacházíte se v tématech o kterých píšu, kontaktujte mě, můžeme spolupracovat i po této linii. Mohu se stát ambasadorem Vašeho projektu. V tuto chvíli má okolo 2 000 unikátních návštěv za měsíc.