Pomůžeme vám

Mnozí naši klienti by rádi svým zákazníkům příležitostně poskytli něco navíc, než jim dávají běžně. Sami však mají dost co dělat a na nějaké další aktivity nezbývá čas ani energie. Proto po několika úspěšně realizovaných pilotních pojektech můžeme s kliednou duší říct Pomůžeme vám.

Potřebujete rozeslat vánoční dárky vašim zákazníkům? Plánujete zorganizovat akci pro vaše klienty - online či offline? Či něco jiného, co byste rádi, ale mmáte ne to málo rukou? :-)

Jsme tu pro vás. Pomůžeme vám.


Distribuční centrum

ble ble slepý text.... Mimo jiné se zabýváme také doručováním osobních i reklamních zásilek (direct mail, katalogy,knihy,atd.) pro jednotlivé adresáty. Kompletně se postaráme o Vaše directmarketingové kampaně.

Tisk a kompletace materiálů

ble ble... Rychlá realizace celé zakázky od tisku až po distribuci a doručení do schránek. Zajistíme vám tisk u nejmodernějších a největších tiskáren se zárukou kvalitního tisku. Stačí nám zaslat digitální data, vše ostatní zařídíme za vás.

Organizace akcí

Klikněte a můžete začít psát. Ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure ble vke bla bla bal bla bla bla bla bla bla bla bla bla.


Hledáte inspiraci? Chcete se dozvědět o marketingu více? Čtěte náš blog.